• حمل بار

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

حمل بار

حمل بار | راحتی خیال با سپردن امور حمل و نقل به متخصصین این کار

تمام افراد در طول زندگی خود و برای یکبار هم که شده نیاز به جابجایی وسایل و باربری از محلی به محل دیگر پیدا می‌کنند. این کار سختی‌های خاص خود را دارد، بسته‌بندی درست و اصولی وسایل، در نظر گرفتن زمان برای جابجایی، حمل و انتقال آن‌ها به محل جدید و چیدمان و باز کردن بسته‌ها مراحل کلی اسباب‌کشی هستند، این کار در سال‌های اخیر توسط شرکت‌های تخصصی حمل بار انجام می‌شود.

حمل بار تهران

البته با وجود شرکت‌های تخصصی حمل و نقل هنوز هم افراد زیادی هستند که به طور شخصی مراحل جابجایی اسباب و لوازم را انجام می‌دهند و آسیب زیادی به خود و وسایل وارد می‌کنند، در حالیکه انجام کار توسط شرکت‌های متخصص اصولی و با رعایت ایمنی انجام می‌شود.

اصول مهم در حمل بار را بشناسید

حمل بار یک کار تخصصی است که اصول مشخصی داشته و انجام آن نیاز به مهارت، ابزار و تجهیزات مناسب دارد. رعایت نکردن اصول در جابجایی وسایل مشکلات زیادی به همراه دارد. شکستن وسایل، گم شدن آن‌ها، جابجایی سخت و طاقت‌فرسا مخصوصا در ساختمان‌های چند طبقه، آسیب به خود فرد و… از مشکلاتی است که در صورت انجام غیراصولی حمل اثاثیه ایجاد می‌شوند.

رعایت اصول حمل بار مخصوصا در شهرهایی مانند تهران، به دلیل شلوغی مسیرهای رفت و آمد، محدودیت‌های جابجایی مانند اندازه ماشین‌های حمل و نقل لوازم در داخل شهر، طرح ترافیک، ساعت رفت و آمد خودروهای جابجایی و… اهمیت بیشتری دارد. با رعایت اصول حمل بار تهران و کلان شهرهایی مانند تهران، این کار در سریع‌ترین زمان و به مطمئن‌ترین شکل انجام می‌شود.

انتخاب شرکت مناسب برای جابجایی

اولین اصل برای کمک‌‌گرفتن از مراکز حمل بار تهران انتخاب شرکت مناسب جهت جابجایی وسایل در این شهر است. برخلاف گذشته که افراد برای جابجایی و انتقال وسایل خود از محلی به محل دیگر باید تمام مراحل بسته‌بندی، انتقال و چیدمان وسایل را به طور شخصی انجام می‌دادند، این‌روزها بسیاری از این مراحل توسط شرکت‌های حمل بار انجام می‌شود.

به عنوان مثال حمل بار و وسایل توسط شرکت استاد بار در سریع‌ترین و بهترین شکل ممکن انجام می‌شود، جابجایی و انتقال وسایل توسط این شرکت از اولین مرحله یعنی بسته‌بندی تا انتقال به محل جدید انجام می‌شود.

جابجایی اثاثیه

در نظر گرفتن مسیر جابجایی

اصل مهم بعدی در حمل بار ، مسیر و مسافت جابجایی آن‌هاست. طبیعتا اسباب کشی در مسیرهای کوتاه‌تر نیاز به ایمنی کمتری دارد، در حالیکه برای جابجایی وسایل برای مسیرهای طولانی، به عنوان مثال حمل بار در مسیرهای بین‌شهری نیاز به بسته‌بندی محکم‌تر دارد، به دلیل تفاوت آب و هوای شهرها، نوع جاده و… بسته‌بندی اثاثیه باید به شکلی متفاوت با جابجایی‌های درون‌شهری انجام شود.

مسافت محل جابجایی وسایل علاوه بر نوع بسته‌بندی در انتخاب خودروی حمل بار هم تاثیرگذار است، مثلا در بیشتر جابجایی‌های درون‌شهری از خودروهایی مانند نیسان، بادسان یا خاور استفاده می‌شود.

بستهبندی مناسب وسایل

بسته‌بندی وسایل اصولی و مناسب دیگر نکته مهمی است که در حمل بار باید به آن توجه شده و بسیاری از افراد به این مرحله دقت نمی‌کنند، تصور بیشتر مردم از بسته‌بندی انتخاب جعبه‌های متعدد و محکم برای قرار دادن وسایل است درحالیکه حتی نحوه قرارگیری وسایل در جعبه نیز متفاوت است و باید با دقت کافی انجام شود.

گاهی‌اوقات علی‌رغم انتخاب محکم‌ترین جعبه‌ها باز هم به دلیل عدم چیدمان مناسب داخل آن‌ها و استفاده از ابزار نامناسب برای بسته‌بندی بیشتر وسایل آسیب دیده و در اثر برخورد به هم دچار شکستگی می‌شوند.

جابجایی وسایل

مهمترین نکات برای انتخاب شرکت حمل و نقل

اصول گفته شده در مورد حمل بار، توسط بیشتر شرکت‌های متخصص در این زمینه انجام می‌شود. در واقع شعار اصلی اکثر شرکت‌های جابجایی و حمل اثاثیه منزل ، جابجایی ایمن و حمل بار اصولی و مطمئن بدون کمترین آسیب به وسایل است، با اینحال انتخاب یک شرکت خوب از میان تعداد زیاد شرکت‌هایی که این‌روزها در زمینه جابجایی فعالیت می‌کنند، کار ساده‌ای نیست.

برای انتخاب بهترین شرکت و حمل بار به صورت مطمئن باید ویژگی‌های مختلفی را در نظر گرفت، داشتن مجوزهای رسمی برای جابجایی وسایل، تعهد و تضمین کیفیت خدمات، داشتن از پرسنل حرفه‌ای، ارتباط خوب با مشتریان و… از ویژگی‌های بهترین شرکت در این زمینه است.

برخورداری از مجوزهای معتبر

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در انتخاب شرکت حمل بار باید در نظر گرفت، داشتن مجوزهای معتبر جهت انجام این کار است. برای پیدا کردن شرکت‌هایی با این ویژگی می‌توانید مستقیما از اتحادیه حمل بار لیست شرکت‌های دارای مجوزهای لازم را دریافت کنید یا در زمان مراجعه برای بستن قرارداد اولیه جهت جابجایی، مجوزهای شرکت را جهت بررسی درخواست کنید.

شرکت‌هایی امکان دریافت مجوز از اتحادیه را دارند که دارای این ویژگی‌ها باشند:

  • ارائه خدمات منظم و در بیشتر ایام سال
  • نرخ مناسب و مشخص
  • داشتن خودروهای مختلف
  • برخورداری از ابزار کافی
  • مسئولیت‌پذیری
  • بیمه جهت جبران خسارت

حمل و نقل وسایل

پوشش حداکثر مناطق

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب شرکت حمل بار تهران باید در نظر گرفت، بیشترین میزان پوشش مناطق و داشتن شعب مختلف در سطح شهر است. در صورتیکه یک شرکت حمل بار در کلان‌شهر تهران دارای شعب مختلف نباشد، هزینه جابجایی و زمان انتقال وسایل توسط آن‌ها بالا می‌رود. همچنین ارتباط حضوری مشتریان با شرکت جهت بررسی خدمات، خودروها و کیفیت اولیه کار توسط آن‌ها به سخصی قابل انجام است.خوشبختانه استادبار با داشتن شعبات فعال در تمامی مناطق که عبارت اند از : باربری شمال تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری مرکز تهران و باربری کرج توانسته برند خود را در امر حمل بار در تهران و حمل بار از تهران به شهرستان را در ذهن مردم ثبت کند.

بیشتر افراد برای جابجایی وسایل خود شرکت‌هایی را انتخاب می‌کنند که در نزدیکی آن‌ها باشد. بنابراین این ویژگی در افزایش شانس انتخاب نیز تاثیر زیادی دارد.

مشاوره و راهنمایی درست مشتریان

ارتباط مناسب با مشتریان، داشتن پشتیبانی جهت راهنمایی و مشاوره قبل و بعد از حمل بار و پاسخگویی به موقع و صحیح در صورت بروز مشکل از دیگر ویژگی‌های یک شرکت خوب برای حمل بار است که در زمان انتخاب باید به آن توجه داشت.

به عنوان مثال بیشتر افرادی که برای جابجایی لوازم منزل به این شرکت‌ها مراجعه می‌کنند دارای سوالات مختلفی مانند نوع بسته‌بندی، زمان، هزینه و… دارند که ارتباط خوب با مشتریان و پاسخگویی مناسب به آن‌ها بسیاری از این نگرانی‌ها را از بین می‌برد.

قیمت مناسب

دیگر نکته‌ای که در انتخاب شرکت حمل بار تهران تاثیرگذار است و باید به آن توجه کرد، قیمت دریافتی توسط شرکت است. علاوه بر تعرفه ثابتی که توسط اتحادیه مشخص می‌شود، شرکت‌های مختلف براساس کیفیت کار، میزان خدمات ارائه شده و شرایط وسایل و بارها هزینه متفاوتی را برای حمل و نقل بار در نظر می‌گیرند که اطلاع از آن‌ها برای مقایسه و انتخاب شرکت اهمیت دارد.

البته تنها نباید به دلیل ارزان بودن قیمت‌ها یک شرکت را انتخاب کرد چون در بعضی موارد قیمت دریافتی پایین‌تر به دلیل کیفیت کمتر کار است.

حمل و نقل لوزام

کیفیت و سابقه خوب کار

در نهایت نکته آخری که در انتخاب شرکت برای حمل بار اهمیت دارد سابقه کاری و کیفیت آن شرکت در جابجایی وسایل است. برای اطلاع از کیفیت کار می‌توان شرکت‌هایی را انتخاب کرد که قبلا دوستان و آشنایان از خدمات آن‌ها استفاده کرده‌اند یا دارای سایت و شبکه‌های اجتماعی هستند که نظرات مشتریانی که پیش از این از خدمات شرکت استفاده کرده‌اند، در آن‌ها قابل مشاهده و بررسی است.

در صورت عدم دسترسی به هرکدام از روش‌های گفته شده بهترین کار بررسی ابزار شرکت، کارتن‌هایی که در بسته‌بندی استفاده می‌کنند و خودروهای در اختیار آن‌ است.

اهمیت کارتن مناسب در جابجایی وسایل

یکی از مهم‌ترین ابزار در حمل بار و جابجایی وسایل در مسافت‌های کوتاه یا بلند کارتن است. کارتن علاوه بر بالا بردن ایمنی جابجایی و راحت‌تر کردن فرآیند انتقال وسایل از آسیب به‌ آن‌ها جلوگیری کرده و باعث نظم جابجایی می‌شود. باتوجه به مسافت جابجایی و نوع وسایلی که جابجا می‌شوند کارتن‌هایی که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، متفاوت هستند.

شرکت‌های تخصصی حمل بار تهران مانند استادبار که در زمینه جابجایی انواع وسایل فعالیت می‌کنند معمولا تنوع بالایی در نوع کارتن‌های مصرفی دارند تا از هرجهت ایمنی وسایل مشتریان خود را تضمین کرده و جابجایی را به بهترین شکل انجام دهند.

انواع کارتنهای بستهبندی

نوع کارتن وسایل مناسب آن
کارتن‌های سه لایه مناسب انواع وسایل سبک
کارتن‌های پنج لایه مناسب وسایل ضربه پذیر
کارتن‌های هفت لایه ضخیم و مناسب وسایل شکستنی

حمل و جابجایی وسایل

مزایای حمل بار توسط متخصصین این کار

وجود شرکتهای حمل بار این‌روزها فرآیند بسته‌بندی و جابجایی وسایل در طولانی‌ترین مسافت‌ها را نیز به کاری ساده تبدیل کرده است. زمانیکه حمل بار توسط یک شرکت تخصصی انجام می‌شود، میزان خسارت و آسیب‌دیدگی به وسایل به کمترین حد ممکن می‌رسد، همچنین سرعت کار چه در مرحله بسته‌بندی و چه در مراحل جابجایی و انتقال به محل مورد نظر بسیار بالاتر می‌رود.

البته استفاده از شرکت‌های حمل تخصصی بار مانند استاد بار تنها به این مزایا محدود نمی‌شود. استفاده از خدمات این شرکت‌ها مزایای زیر را نیز دارا می‌باشد.

محافظت از وسایل

جابجایی وسایل توسط شرکت‌های متخصص حمل و نقل به ایمن‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. با استفاده از خدمات این شرکت‌ها میزان خسارت به حداقل می‌رسد، مشکلاتی مانند ضربه خوردن وسایل برقی و از کار افتادن آن‌ها، شکستگی ظروف و وسایل حساس و… در جابجایی حرفه‌ای اتفاق نمی‌افتد. این مزیت به دلیل وجود وسایل مختلف و مناسب برای حمل بار توسط این شرکت‌ها و نیروهای متخصصی است که در این زمینه تجربه و سابقه کاری خوبی دارند.

صرفهجویی در زمان

تصور کنید قصد جابجایی وسایل یک خانه به خانه‌ای دیگر را دارید، برای انجام این کار باید تمام وسایل را جز به جز بسته‌بندی کنید، نیاز به کارتن‌های مختلف، لوازم بسته‌بندی و… دارید و از همه مهم‌تر باید بدانید که هر وسیله مناسب چه کارتنی است و اصول بسته‌بندی هرکدام به چه صورت است. طبیعتا اطلاع از تمام این نکات کار افراد عادی نیست و انجام تمام آن‌ها باعث سردرگمی می‌شود و پروسه‌ای زمان‌بر است.

نیروهای فعال در شرکت‌ باربری تهران همگی تخصص کافی برای جابجایی وسایل دارند و با اصول بسته‌بندی هر نوع از وسایل به طور کامل آشنا هستند، همچنین اتوبار باتوجه به حجم وسایل تعداد نیروی کافی را برای هر جابجایی ارسال می‌کنند که این کار باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

حمل بار در تهران

جلوگیری از خسارت

خسارت‌های مالی و جانی با سپردن مسئولیت حمل بار به شرکت‌های تخصصی به حداقل می‌رسد. بسیاری از افراد بعد از یک اثاث کشی ساده دچار مشکلاتی مانند کمردرد، زانودرد و… می‌شود که این مشکلات به دلیل عدم آمادگی آن‌ها برای جابجایی وسایل و عدم آشنایی با نحوه جابجایی اصولی است.

در شرکت‌های حمل و نقل بار علاوه بر نیروهای زبده و حرفه‌ای، وسایل و ابزار نیز برای جابجایی راحت و کم‌خطر به میزان کافی وجود دارند، مثلا برای جابجایی کارتن‌های سنگین و وسایل بزرگ در بیشتر شرکت‌های حمل بار ریل‌های مخصوص وجود دارد که حمل این وسایل را ساده‌تر می‌کنند.

امکان حمل و نقل وسایل به انواع مناطق

یکی از مشکلات مهم در حمل و نقل بار و وسایل به نقاط مختلف هزینه بالا در مسافت‌های طولانی است، همچنین بیشتر خودروهای حمل بار که به صورت شخصی فعالیت می‌کنند جابجایی وسایل را در مسافت‌های طولانی یا بین‌شهری انجام نمی‌دهند، در حالیکه در شرکت‌های تخصصی حمل بار این مشکل وجود ندارد و مشتریان می‌توانند وسایل و بارهای خود را در طولانی‌ترین مسافت‌ها نیز جابجا کنند.حمل بار تهران به شهرستان جزو آپشن های تخصصی استادبار است.

این ویژگی مخصوصا برای افرادی که برای حمل بارهای تجاری خود به دنبال روشی مطمئن هستند بسیار مفید است، مثلا کارگاه‌های تولیدی کوچک که نیاز به حمل وسایل خود از شهری به شهر دیگر دارند یا افرادی که قصد مهاجرت به شهری دیگر را دارند نیز این امکان را دارند که با اطمینان کامل از خدمات شرکت‌هایی مانند استاد بار استفاده کنند.

حمل و نقل بار

بستهبندی اصولی

دیگر مزیت استفاده از خدمات شرکت‌های تخصصی بسته‌بندی اصولی است. جالب است بدانید که حتی نحوه قرار دادن ظروف و وسایل در کارتن‌ها هم اهمیت داشته و از آسیب‌دیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند. مثلا ظروف شکستنی برای قرارگیری در کارتن‌ها باید براساس وزن بسته‌بندی شوند.

رعایت اصول بسته‌بندی یکی از مزایای مهم جابجایی وسایل توسط شرکت استاد بار است، که از شرکت‌های متخصص در زمینه حمل بار تهران می‌باشد.

بیمه حمل بار

مزیت مهم دیگری که در صورت جابجایی و حمل وسایل با شرکت‌های حمل و نقل به آن‌ دست پیدا می‌کنید، بیمه بار است. شرکت‌های دارای مجوز و عضو اتحادیه موظف هستند که تمام بارهای خود از کمترین میزان تا بیشترین مقدار را بیمه کنند و نسبت به سلامت ارسال بار تعهد داشته باشند.

این ویژگی باعث می‌شود که مشتریان با خیالی آسوده وسایل خود را به آن‌ها سپرده و از سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه خود اطمینان کافی داشته باشند، البته بیمه حمل بار شرایط مختلفی دارد و در صورتیکه وسیله سپرده شده توسط شرکت اتوبار تهران احتمال آسیب داشته باشد این نکته پیش از جابجایی به مشتری اطلاع داده می‌شود.

داشتن ابزار و وسایل کامل

در نهایت یک شرکت خوب در زمینه حمل و جابجایی بار و وسایل باید ابزار کافی و مناسب برای انجام این کار داشته باشد. به غیر از خودروهای متنوع که اصلی‌ترین وسیله در حمل بار هستند، یک شرکت حرفه‌ای باید دارای انواع مختلف کارتن‌های مناسب بسته‌بندی، انواع چسب، کارتن‌های رگال‌دار مناسب لباس، استرچ رپ و چسب‌های مخصوص برای جلوگیری از خط و خش افتادن وسایل، نایلون‌های حباب‌دار برای بالا بردن ایمنی بسته‌بندی، چسب‌زن، ساک‌های مناسب بسته‌بندی رخت‌خواب و مبلمان و… باشد.

جابجایی اسباب و اثاثیه

انواع خودروهایی که در حمل و نقل بار استفاده میشوند

یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت‌های حمل بار که در بخش‌های قبل به آن اشاره شد، برخورداری از خودروهای مختلف جهت حمل و نقل و جابجایی وسایل است. البته تنها برخورداری از خودرو شرط جابجایی با کیفیت وسایل نیست، رانندگان خودروهای مخصوص حمل بار نیز باید تسلط و تخصص کافی در رانندگی با بار را داشته باشند تا کمترین آسیب به وسایل مشتریان وارد شود. انواع خودروهای مناسب حمل و نقل بار به شرح زیر هستند:

نوع خودرو مثال آن
خودروهای سبک بار پیکان، نیسان‌وانت، مزدان وانت
خودروهای نیمه‌ سنگین خاور، کامیون، کامیونت
خودروهای سنگین انواع مختلف تریلی

نکاتی که در انتخاب خودرو اهمیت دارد

نوع بار اولین مسئله‌ای است که در انتخاب خودروی حمل بار باید در نظر گرفت. اسباب و اثاثیه منزل و به طور کل بارهای اسباب‌کشی منزل با خودروهای سبک و نیمه سنگین قابل جابجایی هستند. البته انتخاب خودرو به محدودیت‌های داخل شهر نیز بستگی دارد. مثلا برای حمل بار تهران در داخل شهر بزرگ‌ترین نوع خودروهای قابل استفاده خاور و کامیونت‌ها هستند و جابجایی وسایل با خودروهایی مانند تریلی ممنوع می‌باشد.

مسافت حمل بار نیز اهمیت زیادی در انتخاب وسیله نقلیه و خودروی مناسب دارد. به عنوان مثال برای جابجایی‌هایی با مسافت کم می‌توان از وانت استفاده کرد، در حالیکه برای جابجایی مسافت طولانی خاور برای جابجایی یکباره وسایل انتخاب مناسب‌تری می‌باشد.

شرکت حمل بار

اصول بستهبندی و حمل انواع مختلف بار

همان‌طور که در بخش‌های قبلی این مطلب گفته شد، از مهم‌ترین ویژگی‌های حمل و نقل بار توسط شرکت‌های متخصص در این زمینه، بسته‌بندی اصولی بارها است که علاوه بر جابجایی سریع، باعث ایمنی خود وسایل و جلوگیری از خسارت نیز می‌شود. همچنین در بسته‌بندی اصولی نظم کلی وسایل نیز بیشتر می‌باشد.

برای بسته‌بندی هر دسته از وسایل، اصول بسته‌بندی متفاوت است، مثلا بسته‌بندی لوازم خانگی مانند تلوزیون و یخچال با بسته‌بندی کمد و مبلمان متفاوت است و برای انجام هرکدام ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود.

اصول بستهبندی و جابجایی لوازم خانگی

لوازم خانگی شامل، تلوزیون، یخچال، فریزر و.. می‌باشند که بسته‌بندی هرکدام از آن‌ها اصول خاصی داشته و برای وارد نشدن هرگونه آسیب و خسارت باید با دقت کافی انجام شوند. به عنوان مثال در بسته‌بندی وسایلی که بدنه آسیب‌پذیر دارند، مانند یخچال و فریزر باید از فوم و پلاستیک‌های حبابدار به منظور ایمنی بدنه آن‌ها استفاده کرد. همچنین لوازمی مانند فر گاز که دارای بخش‌های مختلف و جزئیات هستند را باید به طور بخش به بخش بسته‌بندی کرد.

برای جابجایی وسایل خانگی بهتر است خودروهایی مانند وانت یا خاور، بسته به حجم و مقدار وسایل انتخاب شوند، وسایل ضربه‌پذیر مانند یخچال، تلوزیون و… باید در انتهای خودرو و وسایل دیگر مانند کارتن‌های کوچک و… باید در جلوی خودرو قرار بگیرند.

برترین شرکت حمل بار

اصول بستهبندی و جابجایی لوازم آشپزخانه

بخشی از لوازم آشپزخانه، وسایل بزرگ مانند یخچال و… هستند که در مورد بسته‌بندی آن‌ها صحبت شد، سایر وسایل آشپزخانه مانند ظروف، قابلمه‌ها و… را باید در کارتن‌های مناسب بسته‌بندی کرد، نکته‌ای که در بسته‌بندی وسایل آشپزخانه مانند ظروف باید به آن دقت شود، استفاده از ابزار مناسب برای جلوگیری از شکستن آن‌هاست. بهتر است هر کارتن از وسایل با محتویات داخل آن را روی کاغذ یا برچسبی مشخص کرد تا در زمان باز کردن و چیدمان، این کار به ترتیب و به سادگی  انجام شود. همچنین برای کمترین خسارت به لوازم آشپزخانه بهتر است وسایل شکستنی را از وسایل غیرشکستنی مانند قابلمه‌ها جدا کرد.

اصول بستهبندی و جابجایی مبلمان

مبلمان مانند میز، صندلی، مبل، کمد و تخت‌خواب اغلب از جنس چوبی هستند و احتمال خط و خش افتادن روی آن‌ها وجود دارد. برای جابجایی این وسایل می‌توان مبلمان را با استفاده از پلاستیک‌های سلفونی مخصوص بسته‌بندی کرد. این پلاستیک‌ها به خصوص اگر از نوع حبابدار انتخاب شوند از خط افتادن چوب مبلمان جلوگیری می‌کنند.

اگر مبلمان دارای تشک‌های جداشونده یا کوسن و بالشتک‌ها باشد می‌توان برای جابجایی راحت‌تر این بخش‌های را از آن‌ها جدا کرد و به شکل مجزا بسته‌بندی کرد.

اصول بستهبندی و جابجایی لوازم اداری

بسته‌بندی و جابجایی لوازم اداری شباهت زیادی به لوازم خانگی دارد. دو دسته اصلی وسایل اداری، وسایل برقی مانند کامپیوترها، پرینتر و… هستند که در بسته‌بندی آن‌ها علاوه بر دقت به آسیب ندیدن و وارد شدن خسارت باید به وسایل جزئی در هرکدام هم دقت کرد، مثلا کامپیوتر دارای سیم‌های مختلفی است که برای اتصال راحت‌تر در محل جدید بهتر است، سیم مربوط به هر دستگاه را با همان دستگاه بسته‌بندی کرد.

دسته بعدی وسایل اداری مبلمان اداری هستند که بسته‌بندی و اصول جابجایی آن‌ها دقیقا مشابه با مبلمان منزل است. شرکت‌های حمل بار معمولا به اصول جابجایی هرکدام از وسایل آشنایی کامل دارند و در رعایت این اصول دقت کافی را به عمل می‌‌آورند که همین ویژگی باعث ایمنی زیاد حمل بار توسط آن‌ها می‌شود.

حمل بار ایمن و مطمئن با استاد بار

حمل بار تخصصی تنها توسط شرکت‌های حرفه‌ای و خوب در این زمینه امکان‌پذیر است. شرکت استاد بار به عنوان یکی از برترین مراکز حمل بار تهران علاوه بر ارائه خدمات مختلف مانند بسته‌بندی، حمل و جابجایی وسایل از نیروهای کاملا متخصص و آشنا به امور باربری تهران برخوردار است که به سلامت رسیدن بارها به مقصد موردنظر شما را تضمین می‌کنند.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)