• باربری چیتگر

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

 بهره‌مندی از انواع خدمات اتوبار چیتگر

جابجایی اثاثیه رویدادی مهم در طول زندگی بسیاری از افراد است. بسیاری از خانواده‌ها از اواخر فصل بهار و خرداد تا شهریور و یا حتی مهرماه اقدام به جابجایی می‌کنند. با وجود اینکه حمل و نقل و جابجایی یکی از سخت‌ترین و طاقت‌فرساترین کارها به شمار می‌رود اما خدمات نوین باربری غرب تهران باعث تحولی بزرگ در این زمینه شده است. باربری چیتگر با بهره‌مندی از تجربه و تخصص بالا، کلیدی برای یک حمل اثاثیه موفق است. در این مطلب با مجموعه استادبار و خدمات نوین آن به‌عنوان برترین اتوبار چیتگر آشنا شوید.

اتوبار چیتگر

استادبار؛ نظم و ضریب امنیت بالا در حمل بار

شهرک چیتگر که با نام دیگر شهرک امام رضا نیز از آن یاد می‌شود، به نوعی می‌توان گفت که با ساخت و ساز‌هایی که به تازگی در آن انجام شده است به یک پدیده نوظهور از شهرک‌سازی در کلانشهر تهران تبدیل شده است. تا چند سال پیش چیتگر تنها یک پارک جنگلی با پوشش گیاهی وسیع بود که در کنار آن یک دریاچه مصنوعی احداث شده بود.

اما در چند سال اخیر با اقدامات شهرداری تهران، آسمان‌خراش‌های بلندی در این منطقه دیده می‌شود. از طرفی با افزایش روز‌افزون جمعیت در این ناحیه و بافت ساختما‌ن و برج‌ها، بسیاری از مردم ساکن این منطقه نیازمند دریافت خدمات تخصصی و حرفه‌ای باربری تهران هستند. به همین جهت ما در مجموعه استادبار این افتخار را داریم تا به عنوان بهترین باربری چیتگر در خدمت شما باشیم.

جمع‌آوری و بسته‌بندی؛ به سبک استاد‌بار

در این مرحله ابتدایی و حساس از فرایند مورد انجام اتوبار چیتگر، کلیه وسایل موجود در منزل مبدا که شامل کمدها، خرده‌ریزهای داخل کابینت، اتاق‌ها، کمدها و سالن‌ها است به شکل کاملا منظم و بدون ایجاد هرگونه آسیب‌دیدگی دسته‌بندی و سپس جمع‌آوری می‌شوند. بسته‌بندی نیز به این شکل است که در ابتدا آن دسته از لوازم خانگی که شکستنی هستند به صورت تک تک با استفاده از پلاستیک حبابدار به شکل کامل بسته‌بندی شده و سپس داخل کارتن‌هایی که از ۵ لایه بهداشتی تشکیل شده‌اند قرار می‌گیرد.

باربری در چیتگر

جابه‌جایی ایمن؛ از اولویت‌های اصلی شرکت اتوبار چیتگر استادبار

پس از تکمیل مرحله اول و ایمن‌سازی و محافظت از وسایل شکستنی باربری چیتگر، نوبت به انتقال وسایل و کارتن‌های وسایل به مقصد می‌رسد. در این مرحله برخی از مهم‌ترین موارد مثل فاصله مبدا تا مقصد، حجم وسایل و تعداد طبقات مورد محاسبه و ارزیابی قرار می‌گیرند.

در خدمات کاملی که مجموعه استاد بار در باربری چیتگر به شما ارائه می‌کند، جابه‌جایی آن دسته از وسایلی که نیاز به نقل و انتقال تخصصی دارند، توسط کادری مجرب و دوره‌دیده انجام می‌شود. به عنوان مثال در ارتباط با میز بیلیارد و یا پیانو و سایر وسایل حساس و آسیب‌پذیر، شرکت استادبار به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های حاضر در اتوبار چیتگر با ارسال تیمی متشکل از نیروهای مخصوص، این دسته از وسایل ارزشمند و حساس را با تدابیر کاملا ایمنی به محل جدید انتقال می‌دهند.

چیدمان و باز کردن اسباب و اثاثیه

پس از اینکه عملیات انتقال وسایل به محل جدید با موفقیت انجام شد، نوبت به بازکردن کارتن اثاثیه می‌رسد. در خدماتی که مرکز استادبار در باربری چیتگر به شما ارائه می‌کند، بسته‌بندی اسباب و وسایل منزل شما در مقصد مورد نظر باز شده و با توجه به نظر مشتری گرامی فرایند چیدمان آن‌ها انجام می‌شود.

همچنین ناگفته نماند که فرایند نصب و مونتاژ وسایلی همچون ماشین لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، سرویس خواب و لوستر نیز در این مرحله انجام می‌گیرد.

اتوبار در چیتگر

مراجعه کارشناس برای بازدید حضوری از محل فعلی شما

شعبه اتوبار چیتگر شرکت استادبار با بهره‌گیری از پرسنلی ماهر و مجرب با ارسال کارشناسی به صورت حضوری برای بازدید از محل سکونت فعلی شما شرایط مختلفی را بررسی می‌کند. کارشناس مجموعه با درنظرگرفتن حجم وسایل و شرایط حمل بار ، تعداد طبقات و سایر شرایط مورد نیاز برای جابه‌جایی به شما قیمتی دقیق و قطعی اعلام خواهد کرد.

خدمات مجموعه اتوبار چیتگر استادبار

دسترسی به چیتگر از طریق اتوبان خرازی که ادامه محور مواصلاتی اتوبان همت می‌باشد و همچنین با استفاده از اتوبان حکیم، آزادگان و یا اتوبان تهران کرج امکان‌پذیر است. به دلیل همجواری شهرک چیتگر و منطقه ۲۲ شهر تهران به کرج و همچنین دسترسی به مناطق جنوبی شهر تهران و سایر شهرهای مرکزی از طریق اتوبان آزادگان به طور کلی شرایط مساعدی برای انجام کلیه امور اتوبار شما عزیزان در باربری چیتگر فراهم شده است. علاوه بر موارد ذکر شده شرکت استادبار امکان حمل بار به شهرستان‌ را نیز برای شما بوجود آورده است.

برترین باربری چیتگر

بسته‌بندی اصولی از پیش‌شرط‌ های استادبار برای ارائه خدمات

شاید این اتفاق برای شما هم افتاده است که هنگام اسباب‌کشی نگران وسایل و لوازم خود باشید. با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و افزایش قیمت وسایل و لوازم خانگی این نگرانی شما بی‌مورد نیست. اگر قصد دارید تا اثاث کشی بدون هرگونه دغدغه ذهنی داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این امر را به یک مرکز معتبر مثل شرکت اتوبار تهران استادبار با سابقه چندین سال فعالیت در اتوبار چیتگر و سایر نقاط تهران و شهرستان‌ها بسپارید. برای انجام بسته بندی اثاثیه به شیوه استادبار برخی از لوازم اصلی مورد استفاده در قالب جدول زیر به شما ارائه داده می‌شود.

(جعبه‌های مخصوص بسته‌بندی وسایل) لوازم مورد نیاز برای بسته‌بندی صحیح
بابل رپ
محافظ
چسب پهن و ماژیک
لیبل و برچسب
ساک زیپ‌دار
نایلون
استرچ رپ
کارتن رگال‌دار

بررسی عوامل موثر بر تعرفه باربری اتوبار چیتگر استادبار

با توجه به توضیحاتی که تاکنون به شما داده شد، حتما به اهمیت ویژه انجام حمل اثاثیه منزل توسط شرکت استادبار در اتوبار چیتگر پی برده‌اید. عوامل زیادی بر روی قیمت باربری چیتگر تاثیرگذار هستند که هر کدام از آن‌ها باید به شکل مجزا مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند. هر شرکت اتوبار غرب تهران با توجه به تعرفه‌هایی که در نظر دارد قیمت مشخصی به شما پیشنهاد می‌دهد.

فاصله‌ میان مبدا و مقصد

قطع به یقین فاصله بین مبدا و مقصد به شکل کاملا مستقیم بر روی قیمت باربری چیتگر تاثیرگذار است. به هر میزان که فاصله میان مبدا و مقصد بیشتر شود، به همان نسبت نیز بر قیمت اتوبار چیتگر افزوده خواهد شد. در اغلب موارد مشاهده شده است که باربری‌های درون‌شهری از هزینه‌های کمتری برخوردار هستند. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در تهران و به خصوص در محدوده باربری چیتگر کار می‌کنند، امور حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل خود را به ما می‌سپارند.

تاثیرگذاری حجم و وزن کالاها در عملیات و هزینه اثاث‌کشی اتوبار چیتگر

به هر میزانی که حجم کالاهای شما بیشتر باشد، به طبع زمان بیشتری نیز برای بسته‌ بندی اثاثیه و ارسال بار از سوی مجموعه لازم است. خود همین موضوع سبب افزایش نرخ تعرفه‌های مصوب خواهد شد. به عبارت دیگر هرچقدر که بار شما بیشتر باشد، نوع ماشین مورد نظر برای باربری نیز تغییر خواهد کرد. در مواردی که بار سنگین باشد، از ماشین‌هایی مثل خاور و کامیون استفاده می‌شود.

مهم‌ترین اصول اسباب‌کشی از نگاه اتوبار استادبار در محله چیتگر

یک ضرب‌المثل معروف اروپایی می‌گوید  ۳بار اسباب‌کشی کردن به اندازه یک بار وقوع آتش‌سوزی باعث ایجاد ضرر و زیان برای شما می‌شود. اما دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا مجموعه اتوبار چیتگر با استفاده از زبده‌‌ترین نیروهای خدماتی حمل و نقل و با سال‌ها سابقه در این زمینه تمامی امور جابجایی شما را به عهده خواهد گرفت.

اهمیت روزهای قبل از اسباب‌کشی

چندین روز قبل از انجام فرایند توسط باربری چیتگر، به شما توصیه می‌کنیم تا به دنبال تهیه کارتن‌های مناسب برای اسباب ‌کشی منزل باشید. راه حل بهتر و منطقی‌تر این است که آن دسته از وسایل سنگین و کوچک را در کارتن‌هایی کوچک و وسایل سبک و البته بزرگ را در کارتن‌هایی بزرگ قرار دهید تا فرایند حمل و نقل بار با سهولت هرچه تمام‌تر انجام شود.

برترین اتوبار چیتگر

اقدامات لازم در مرحله بسته‌بندی وسایل

پیشنهاد ما به عنوان برترین مجموعه حمل و نقل تخصصی بار در منطقه چیتگر و کلانشهر تهران به شما این است که در هنگام بسته‌بندی وسایل، نام وسایل و مکان قرارگیری آن‌ها را بر روی تمامی جعبه‌ها به شکل کاملا واضح بنویسید.

توصیه‌های استادبار برای افرادی دارد که می‌خواهند به‌تنهایی اسباب‌کشی کنند

اگر شما قصد دارید تا به تنهایی انتقال بار کنید، بهتر است در ابتدا از یک قسمت شروع کنید. وسایل یک قسمت را بسته‌بندی کرده و در نهایت به سراغ قسمت‌های دیگر منزل خود بروید. یکی از مهم‌ترین دلایل توصیه به انجام چنین کاری این است که دچار سردرگمی و نگرانی نشوید.

خدمت و رفتار صادقانه؛ سرلوحه کار مجموعه باربری چیتگر استاد بار

اتوبار چیتگر با ارائه خدماتی باربری بی‌سابقه در تمامی شعب خود در مناطق مختلف و باربری غرب تهران ، همواره در پی جلب رضایت شما مشتریان گرامی بوده است. استادبار با بهره‌گیری از نیروهای حرفه‌ای، با اخلاق و زبده خیال شما را از بابت دشواری‌های باربری در چیتگر راحت خواهد کرد. مشاوران شرکت خدماتی باربری تهران استادبار آماده ارائه انواع راهنمایی‌ها در خصوص باربری چیتگر به صورت حضوری و تلفنی هستند.

 

 

 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02191691106

تماس بگیرید (کلیک کنید)