• باربری ولنجک

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

استادبار؛ بهترین اتوبار ولنجک به انتخاب مشتریان

بنا به دلایل مختلفی، امروزه استادبار به عنوان برترین باربری ولنجک شناخته می‌شود. این مجموعه علاوه بر خدمات باربری شمال تهران، خدمات مربوط به بسته‌بندی وسایل را نیز ارائه می‌دهد که نمونه آن را در هر باربری نمی‌توان پیدا کرد. این اتوبار ولنجک خدمات خود را با ذکر شعارهای مختلفی ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به دقت در کنار سرعت اشاره کرد. همچنین فعالیت قانونی و زیر نظر اتحادیه باربری آن نیز باعث شده است که همواره افرادی بسیاری به دلیل تعرفه‌‌های قانونی به دنبال دریافت خدمات از سمت باربری ولنجک استادبار باشند. در عین حال برخی نیز تصورات غلطی درباره باربری‌ها دارند در این مطلب از مجموعه باربری استادبار قصد داریم تا به بررسی آن‌ها و خدمات متنوع این شرکت بپردازیم.

برترین باربری ولنجک

برخی باورهای اشتباه در امر باربری

برای انجام اسباب کشی مواردی وجود دارند که برخی با اتکا به آن‌ها باور دارند که استفاده از خدمات باربری کاری اشتباه است. ازاین‌رو، در ادامه این بخش قصد داریم تا به برخی از این باورهای اشتباه در رابطه با استفاده از خدمات آنها بپردازیم.

اسباب کشی توسط خودتان به‌صرفه‌تر نیست

برخی از افراد متقاضی نقل مکان باور دارند که اگر بخواهند خودشان کار اسباب کشی را انجام دهند، هزینه کمتری را برای حمل بار می‌پردازند. این موضوع شاید در ابتدا درست باشد، اما در آینده هزینه‌های بیشتری گریبان‌گیر شما خواهد شود. یکی از این هزینه‌ها، هزینه استهلاک خودرو است.

اگر بخواهید با خودروی شخصی و کوچک خود تمام لوازم و وسایل منزل را جابه‌جا کنید، باید بارها و بارها در رفت آمد بین دو مکان باشید و این موضوع باعث می‌شود تا هزینه‌های مصرفی و همین‌طور استهلاک خودروی شما افزایش پیدا کند.

زمانی که خودتان قصد حمل وسایل را دارید، به تنهایی نمی‌توانید برخی وسایل سنگین مانند یخچال را جابه‌جا کنید. ازاین‌رو، نیاز دارید تا کارگرهایی را استخدام کنید که به مراتب هزینه بیشتری را نسبت به کارگران یک اتوبار ولنجک دریافت می‌کنند.

نکته دیگری که درباره حمل وسایل توسط خودتان باید به آن توجه کنید این است که وقتی خودتان این کار را انجام می‌دهید، احتمال شکستی و آسیب به وسایل بالا می‌رود. ازاین‌رو، به جرئت می‌توان گفت که انجام باربری توسط خودتان هزینه زیادتری را نسبت به استفاده از خدمات شرکتی مثل باربری ولنجک خواهد داشت.

هر باربری یک نوع خدمات را ارائه می‌دهد، پس نیازی به انتخاب نیست

برخی از مشتریان تصور می‌کنند تمام خدماتی که شرکت های باربری تهران ارائه می‌دهند، یکسان هستند و ازاین‌رو، نیازی به انتخاب میان باربری‌های مختلف ندارید. تقریبا همه اتوبارها ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که تعرفه پایین از جمله آن‌ها است. در واقع، برخی شرکت‌ها با ارائه تعرفه بسیار پایین‌تر از اتحادیه قصد کلاهبرداری دارند و در حین انتخاب اتوبار مورد نظر باید به فعالیت مشخص و قانونی آن توجه داشته باشید.

برای انتخاب بهترین باربری ولنجک یا هر محله دیگری در تهران یا حتی شهرهای دیگر، نیاز دارید تا چند کار را انجام دهید. یکی از این کارها پرس و جو از دوستان و آشنایان در رابطه با یک اتوبار تهران باتجربه مانند استادبار است. همچنین برای انتخاب بهترین اتوبار ولنجک نباید تنها به تعرفه آن دقت کرده و ارزان‌ترین شرکت را انتخاب کنید. در واقع، شما باید شرکتی را انتخاب کنید که خدمات خود را طبق تعرفه اتحادیه باربری ارائه می‌دهد.

در نظر داشته باشید که تقریبا تمام باربری‌ها دارای کارشناسانی هستند که به صورت رایگان به سوالات شما پاسخ می‌دهند. شما می‌توانید با ارتباط با این کارشناسان از خدمات ارائه شده در شرکت مورد نظر خود مطمئن شوید.

برترین باربری ولنجک

استفاده از هر نوع کارتنی برای بسته‌بندی وسایل

برخی از افرادی که قصد اسباب‌کشی دارند، با خود تصور می‌کنند که برای بسته‌بندی وسایل هر نوع کارتنی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و تعداد لایه‌های آن اهمیتی دارد. اما کارتن‌های که باری باربری و حمل اثاثیه منزل طراحی نشده‌اند، مقاومت زیادی در برابر حمل و نگهداری از وسایل سنگین ندارند و به راحتی پاره می‌شوند. این در حالی است که در کارتن‌های مناسب برای اسباب کشی از تعداد مقوا‌های مختلفی در لایه‌بندی‌های آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین در برخی مواقع نیز اصلا نیاز به استفاده از کارتن نیست و به کمک Bubble Wrap یا همان نایلون حباب‌دار می‌توان کار بسته‌بندی را انجام داد.

بهترین باربری ولنجک باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

اتوبار ولنجک استادبار دارای برخی ویژگی‌ها است که این موارد در کنار هم باعث می‌شوند تا این باربری را بتوان به عنوان بهترین اتوبار ولنجک معرفی کرد. یکی از دلایلی که باعث انتخاب استادبار می‌شود، فعالیت قانونی و چندین ساله این مجموعه است.

فعالیت قانونی و چندین ساله استادبار

زمانی که در حال انتخاب اتوبار شمال تهران مورد نظر خود هستید، باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که یکی از آن‌ها سابقه فعالیت است. زمانی که باربری مد نظر شما چندین سال سابقه کاری داشته باشد، به خوبی می‌داند که  فرایند را به چه شکلی باید انجام دهد. همچنین سابقه فعالیت بالا باعث می‌شود که مشتریان بسیاری آن‌ها را بشناسند و این نیز می‌تواند باعث شناخته‌شده مجموعه شود.

پیروی کامل از قوانین اتحادیه باربری توسط اتوبار ولنجک

در باربری ولنجک استادبار خدمات باربری زیر نظر اتحادیه باربری ارائه می‌شوند. همین موضوع باعث می‌شود تا تایم ارائه خدمات و هزینه یا همان تعرفه آن‌ها نیز کاملا قانونی و مطابق با نظر اتحادیه باشد. این در حالی است که برخی اتوبارها که به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند، دارای تعرفه بالاتری نسبت به اتحادیه باربری هستند.

باربری در ولنجک

بیمه کردن وسایل منزل شما در بهترین باربری ولنجک

یک اتوبار ولنجک یا هر محله دیگری باید وسایل شما را بیمه کند. شاید از خود بپرسید که بیمه کردن وسایل چه مزایای دارد و به چه دردی می‌خورد. در واقع، با این کار، بیمه تضمین می‌کند که در صورت آسیب به وسایل شما در حین حمل بار، تمام هزینه‌های خسارت آن‌ها در صورت آسیب دیدن پرداخت خواهد شد.

خدمات بیمه در باربری‌های غیر مجاز ارائه نمی‌شود. این در حالی است که در باربری ولنجک شما می‌توانید برای وسایل منزل خود بیمه دریافت کنید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که برخی باربری‌ها بیمه را با خدمات خود ارائه داده و برخی دیگر این امکان را به صورت اختیاری ارائه می‌دهند.

توجه به زمان؛ موضعی مهم در معروف‌ترین باربری ولنجک

به عنوان بهترین باربری ولنجک، استادبار زمان را همواره در اولویت خود قرار داده است. در واقع، کارکنان همواره تلاش می‌کنند تا در عین رعایت رقت، سرعت کار بالایی داشته باشند. اما زمان تنها به انجام سریع کارها خلاصه نمی‌شود.

در بسیاری از مواقع، افرادی که قصد اسباب کشی دارند، با این موضوع مواجه شده‌اند که باربری مورد نظر آن‌ها با تاخیر در محل حضور پیدا می‌کند. اما با توجه به شعار استادبار، اگر شما ساعتی مانند هشت را برای دریافت خدمات انتخاب کنید، نیرو باربری ولنجک، دقیقا در همان ساعت در محل حضور پیدا خواهند کرد.

خودروهای مورد استفاده در اتوبار ولنجک استادبار

خدمات باربری در استادبار را می‌توان با وسایل نقلیه حمل بار متنوعی درخواست کرد. هرکدام از دسته وسایل نقلیه موجود در استادبار در دو مدل مسقف و بدون سقف ارائه می‌شوند. در ادامه جدولی از برخی از وسایل حمل بار این مجموعه وجود دارد:

انواع وسایل نقلیه مدل خودرو موجود در اتوبار ولنجک استادبار
وانت نیسان

آریسان

پیکان

پراید

کامیونت جک

خاور

هیوندای

ایسوزو

کامیون خاور

بسته‌بندی وسایل و نکات مهم آن در بهترین اتوبار ولنجک

از جمله خدمات برتر استادبار یعنی شناخته شده‌ترین باربری ولنجک می‌توان به این اشاره کرد که این مجموعه خدمات بسته بندی اثاثیه را نیز ارائه می‌دهد. در واقع، شما با تماس با شماره پنج رقمی ۴۳۶۶۹ اتوبار ولنجک می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تقریبا تمام لوازم و وسایل منزل خود را به صورت بسته‌بندی شده تحویل بگیرید.

در نظر داشته باشید که برای بسته‌بندی در استادبار از لوازم مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها کارتن‌های سه لایه، پنج لایه، هفت لایه و رگال‌دار اشاره کرد. همچنین در مواقعی نیز از ساک‌های دستی برای بسته‌بندی استفاده می‌شود.

کارتن‌های هفت لایه مورد استفاده در اتوبار ولنجک استادبار دارای ۵ لایه مقاوم از مقوا هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید از آن‌ها برای بسته‌بندی وسایل سنگین استفاده کنید. لازم به ذکر است که این کارتن‌ها تنها در سایز بزرگ تولید می‌شوند و نسبت به کارتن‌های دیگر دارای قیمت بالاتری هستند.

کارتن‌های ۵ لایه و سه لایه نیز در بسته‌بندی وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، کارتن‌های سه لایه برای بسته‌بندی وسایل سبک استفاده می‌شوند؛ در حالی که کارتن‌های ۵ لایه بیشترین کاربرد را میان انواع کارتن دارند.

برترین باربری ولنجک

تهران و تمام محله‌های آن تحت پوشش استادبار هستند

در باربری ولنجک استادبار شما می‌توانید خدمات مربوط به باربری تهران را به بهترین شکل ممکن و با تعرفه اتحادیه باربری دریافت کنید. این مجموعه باربری ولنجک دارای انواع وسایل نقلیه برای باربری است که شما با توجه به نیاز و شرایط خود می‌توانید هرکدام از آن‌ها را درخواست کنید. در حال حاضر و در کل ۲۴ ساعت و در طول هفته نیز کارشناسان مجرب استادبار پاسخگوی شما هستند.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02191691106

تماس بگیرید (کلیک کنید)