• باربری نیاوران

 • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

 • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

 • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

باربری نیاوران

اتوبار نیاوران | خدمات تخصصی حمل بار و اسباب‌کشی بدون محدودیت زمانی و مکانی

در چند سال اخیر با رشد تکنولوژی در بخش‌های مختلف، بسیاری از امور زندگی، سریع‌تر و آسان‌تر از گذشته پیش می‌روند.اگر مناطق مختلف در ایران را هم برسی کنیم،منطقه شمال تهران در تمامی زمینه ها مخصوصا ساختمان سازی پیشرفت های چشمگیری داشته است.همین پیشرفت ساخت و ساز باعث جابجایی هایی هم می شود و این جابجایی ها هم باعث ایجاد باربری شمال تهران در این مناطق شده است. امروزه باربری هایی هستند که به شما انواع متفاوتی از خدمات را ارائه می‌کنند و دیگر اسباب‌کشی مانند گذشته، کاری دشوار نیست. اسباب‌کشی و حمل بار از آن دست کارهایی است که انجام صحیح آن نیازمند دانش و مهارت زیاد است. همین موضوع باعث می‌شود تا انتخاب یک باربری مناسب اهمیت پیدا کند. در این مطلب با خدمات متنوع شرکت استادبار به عنوان یکی از قطب‌های باربری نیاوران آشنا می‌شویم.

شرکت باربری نیاوران

استادبار؛ اتوبار نیاوران و حومه با خدماتی برتر

نیاوران از مناطقی است که در سال‌های اخیر رشد فزاینده‌ای در زمینه آپارتمان‌سازی و ساخت انواع مختلفی از برج‌ها و خانه‌های ویلایی لوکس در آن‌ صورت گرفته است. در برهه‌های زمانی متفاوت از سال به ویژه در فصولی مانند بهار و تابستان بسیاری از صاحبان یا ساکنان این ساختمان‌ها به خدمات یک باربری حرفه‌ای و قابل اطمینان نیاز پیدا می‌کنند.

جابه‌جایی وسایل سنگین

اولویت جابه‌جایی وسایل سنگین یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که استادبار به عنوان برترین اتوبار نیاوران در دستور کار خود قرار می‌دهد. در این روش در ابتدا آن دسته از اسباب و اثاثیه که برای جا‌به‌جایی آن‌ها به طور معمول به   دو یا بیشتر از چند نفر نیاز است، فهرست می‌شود. این لوازم شامل موارد زیر است:

 • بخاری
 • ماشین لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی
 • اجاق گاز
 • یخچال فریزر

تمامی موارد ذکر شده در قسمت انتهایی کامیون و یا خاور و نزدیک به اتاقک راننده قرار می‌گیرد. همه اسباب و اثاثیه سنگین باید طوری در ماشین چیده شوند که وزن آن‌ها به شکل تقریبا مساوی با بخش‌هایی انتهایی ماشین مخصوص حمل اثاثیه منزل توزیع شود.

باربری در نیاوران

مرحله دوم؛ بارگیری لوازم بزرگ منزل

یکی از مهم‌ترین استانداردهایی که شرکت استادبار همواره در دستور کار خود قرار می‌دهد، نظم و دقت و انجام فرایند اثاث کشی به صورت مرحله به مرحله است. همین موضوع سبب می‌شود تا شرکت استاد‌بار در بین مراکز خدماتی فعال در اتوبار نیاوران، یک گزینه مناسب به شمار رود. پس از اینکه جا‌به‌جایی و بارگیری وسایل سنگین انجام شد، نوبت به وسایل بزرگ منزل می‌رسد. برخی از این وسایل و نحوه چیدمان آن‌ها را در جدول زیر مرور می‌کنیم.

نام وسیله محل قرارگیری در وسیله نقلیه
مبلمان چینش در دو طرف ماشین حمل بار
تخته‌های کمد چینش در دو طرف ماشین حمل بار
رویه‌های میز چینش در دو طرف ماشین حمل بار
تخت‌ها و فرش‌های لوله‌شده چینش در دو طرف ماشین حمل بار
میز  قرار‌گیری در میان سایر لوازم
صندلی قرار‌گیری در میان سایر لوازم
فرش به شکل خوابیده بر روی کف ماشین یا بر روی سایر لوازم

انتقال بزرگ‌ترین و سنگین‌ترین جعبه‌ها به درون ماشین حمل بار

در این مرحله جعبه‌هایی که حاوی اشیای بزرگ و سنگین هستند، درست به مانند مبلمان در ماشین حمل بار قرار می‌گیرند. از فضای موجود در زیر میزها و همچنین روی صندلی‌ها به منظور جابه‌جایی جعبه‌ها و کارتن‌ها استفاده می‌شود.

در این مرحله نکته مهمی که به آن توجه می‌شود این است که جعبه‌هایی که به داخل ماشین حمل بار منتقل می‌شوند، هیچ‌گاه لوازم و اسباب شکستنی درون آن قرار نمی‌گیرد. رعایت همین اصل مهم از سوی مجموعه باربری نیاوران سبب شده تا در حمل اثاثیه های مختلف بسته به نوع منزل کمترین میزان از خسارت و خرابی برای مشتریان ایجاد شود. این موضوع سبب شده تا در باربری نیاوران بسیاری از افراد به دنبال انتخاب نیروی ماهر و باتجربه همانند پرسنل استادبار باشند.

قراردادن کارتن‌های سبک بر روی کارتن‌های سنگین

تیم‌های کاری باربری نیاوران ابتدا کارتن‌های سبک را بالاتر از کارتن‌های سنگین قرار می‌دهند. در صورتی که با توجه به نوع منزل و اثاثیه به فرض اگر یک خاور مسقف به عنوان ماشین حمل بار تهران به مقصدی فرستاده شود، جعبه‌هایی که در مقایسه با سایر اثاثیه سبک‌تر هستند تا نزدیکی سقف ماشین روی همدیگر چیده می‌شوند.

فواصلی که بین جعبه‌ها و سقف ماشین وجود دارد توسط اشیای نرمی همانند پارچه، لباس و یا تشک پر می‌شود. اگر در بین مراکز خدماتی باربری نیاوران، به دنبال نظارت همه‌جانبه بر مراحل جابه‌جایی اثاثیه هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت باربری نیاوران با سال‌ها تجربه در میان تمامی شرکت‌های اتوبار شمال تهران است.

اتوبار نیاوران

بارگیری لوازم شکستنی

ما به عنوان یکی از برترین شرکت‌های باربری نیاوران به شما توصیه می‌کنیم تا در روز اسباب‌کشی، وسایل شکستنی و آسیب‌پذیر را در دسترس قرار ندهید. لوازم شکستنی جزو مراحل نهایی انجام بارگیری به حساب می‌آید. بهترین محل توصیه شده برای قرار دادن لوازم شکستنی، زیر صندلی‌ها و یا میزها است. در انتها تمامی گوشه‌های خالی، زیر و روی میزها و مبل‌ها با لوازم باقی‌مانده شما همانند ساک‌ها و کیف‌هایی که این گونه لوازم در آن قرار ندارند به راحتی برای شما پر می‌شود.

برای پرکردن فضاهای خالی در آخرین مراحل اسباب‌کشی از سایر اسباب و اثاثیه به جای مانده مانند کفش، بوت‌ها، جالباسی و جعبه ابزار که تا حد امکان میزان شکستگی و آسیب‌دیدگی در آن کم است، استفاده می‌شود.

اهمیت چینش صحیح بار در وسیله نقلیه

چنیش صحیح و اصولی بار همیشه اهمیت دارد اما زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است که شما قصد حمل بار از تهران به شهرستان داشته باشید. برخی از مهم‌ترین فواید چنیش صحیح بار شامل موارد زیر است که به آن اشاره خواهیم کرد:

 • موثر در کاهش دفعات رفت و آمد
 • موثر در کاهش هزینه‌ها
 • چینش صحیح بار در نیسان، کامیون، خاور و یا هر وسیله نقلیه دیگری که مربوط به حمل بار باشد سبب می‌شود که تا حد ممکن کمترین آسیب و خسارت به وسایل شما وارد شود
 • چینش صحیح بار سبب می‌شود تا سرعت عملیات حمل و نقل و جا‌به‌جایی افزایش پیدا کند

 سرویس‌دهی استادبار در نیاوران و سایر مناطق کلانشهر تهران

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های افراد به خصوص در شهرهای شلوغ و پر رفت و آمد و صنعتی همانند تهران، موضوع حمل و نقل و جا‌به‌جایی اسباب و اثاثیه منزل است. به همین دلیل استادبار به عنوان یکی از با سابقه‌ترین مراکز خدماتی فعال در باربری نیاوران، شرایطی را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است تا بدون هرگونه نگرانی و مشکل هم از داخل شهر تهران امکان جابه‌جایی داشته باشید و هم اینکه بتوانید به راحتی وسایل منزل خود را به سایر نقاط پایتخت و کشور ارسال کنید.

چک لیست پیشنهادی استادبار؛ خدمتی نوین در این اتوبار نیاوران

چک لیست پیشنهادی باربری نیاوران، راهنمای شما برای نظم و ترتیب بخشیدن به امور مختلف اسباب‌کشی در طی مراحل آن است. این چک لیست به شما کمک می‌کند تا فهرستی از کارهایی که باید قبل از روز اسباب‌کشی انجام بدهید را همراه خود داشته باشید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برنامه‌های خود برای جابجایی را به راحتی پیش ببرید.

چک لیست اسباب‌کشی حاوی چه مواردی است؟

بر پایه تجربیات چندین ساله دریافتیم که به تعویق انداختن امور مربوط به جابه‌جایی سبب می‌شود تا نگرانی و استرس زیادی به شما و اطرافیانتان وارد شود. در چنین مواردی حتی کم‌اهمیت‌ترین و کوچک‌ترین جزئیات نیز بسیار حائز اهمیت هستند. در ادامه برخی از مهم‌ترین قسمت‌های تشکیل‌دهنده این چک لیست را بررسی می‌کنیم.

برقرای ارتباط با شرکت باربری مربوطه

هماهنگی با یک شرکت معتبر و با سابقه مانند باربری نیاوران از مهم‌ترین و نخستین کارهایی است که باید انجام دهید. حتما به این موضوع توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت‌ها همانند شرکت‌های اتوبار نیاوران همه روزه سفارشات زیادی را دریافت می‌کنند.

در نتیجه بهتر است تا روز قبل از انجام اسباب‌کشی، سرویس را رزرو کنید. مجموعه استادبار در طی این سال‌ها با کسب اعتبار و رضایت بسیاری از مشتریان به یک مرکز مهم در اتوبار نیاوران تبدیل شده است. شرکت استادبار در مقایسه با سایر  مراکز خدماتی فعال در باربری نیاوران به دلیل عضویت در اتحادیه، از قیمت‌های به مراتب منصفانه‌تری برخوردار می‌باشد.

اتوبار در نیاوران

رعایت موضوع (تغییر آدرس) در فهرست اسباب‌کشی

اغلب اوقات مشاهده شده است که بسیاری از افراد فراموش می‌کنند که آدرس محل جدید سکونت خود را به عنوان مثال به پزشک خانوادگی یا محل تحصیل فرزندان اطلاع دهند.

سمپاشی و نظافت منزل؛ از مواردی که در اسباب‌کشی‌ها کمتر به آن توجه می‌شود

به شما توصیه می‌کنیم تا یک روز قبل از بارگیری سموم و لاشه حیواناتی که در منزل وجود دارند را جمع‌آوری کنید. قبل از اسباب‌کشی لازم است تا منزل را سمپاشی کنید تا بدین ترتیب وسایل و اثاثیه شما در امان باشند. در ادامه چک لیست معرفی شده را بررسی خواهیم کرد.

۶ تا ۸ هفته قبل از حرکت ۶-۴ هفته قبل از حرکت ۳-۲ هفته قبل از حرکت ۵-۱ روز قبل از حرکت کارهای‌روز حرکت
اطلاع از آخرین تعرفه تهیه لوازم مورد نیاز انتخاب‌محلی امن برای اسناد و مدارک یخ‌زدایی یخچال و فریزر بازکردن تخت‌خواب برای قرارگیری راحت
هماهنگی‌برای روز مورد نظر بررسی‌مواد غذایی باقی‌مانده در یخچال اطلاع‌رسانی آدرس جدید بررسی اتصالات شیر آب بررسی کمد و کابینت‌‌برای جلوگیری‌از جاماندن‌مواد غذایی
تهیه فهرستی از وسایل منزل جابه‌جایی گیاهان‌و حیوانات خانگی هماهنگی‌با محل کار دریافت تاییدیه به موقع رسیدن ماشین حمل بار قراردادن‌برگه راهنما‌برای خانواده جدید

انواع مختلف تجهیزات جابه‌جایی و حمل بار

مجموعه استادبار به‌عنوان برترین اتوبار نیاوران از سه گروه از خودروها برای حمل اثاثیه منزل استفاده می‌کند. در ادامه علاوه بر ذکر انواع این وسایل حمل و نقل به معرفی کاربرد هر کدام از این وسایل برای جابه‌جایی اسباب و اثاثیه اشاره خواهیم کرد:

 • ماشین‌های سبک‌ برای حمل اثاثیه و بارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند که شامل وانت، وانت‌پراید و وانت نیسان می‌شوند
 • ماشین‌های نیمه‌سنگین برای حمل اثاثیه سبک و نیمه سنگین استفاده می‌شوند که شامل کامیون، خاور، هیوندا، ایسوزو و کامیونت می‌شوند
 • ماشین‌های سنگین که به جهت حمل اثاثیه و وسایل بزرگتر مورد استفاده قرار می‌گیرند که شامل تریلی، ترانزیت، ده تن و کفی می‌شوند

برترین باربری نیاوران

استادبار؛ بهترین اتوبار نیاوران و مشخصاتی که آن را متمایز می‌کند

مجموعه استادبار در بین تمامی مراکز باربری نیاوران اصولی اساسی همچون وقت‌شناسی، شفافیت در نوع عملکرد، مقرون به صرفه‌بودن و همچنین ارائه خدماتی مفید و سودمند را در طول سال‌های فعالیتش در دستور کار خود قرار داده است و توانسته باربری شمال تهران معتبری را در اذهان به جای گذارد.

استادبار به دلیل عضویت در اتحادیه و همچنین تجربه بالا، جابه‌جایی حرفه‌ای بدون وارد آمدن کمترین آسیب به اثاثیه منزل شما را ضمانت می‌کند. متاسفانه یکی از مواردی که در سالیان اخیر توسط بسیاری از شرکت‌های اتوبار نیاوران مشاهده شده است، عدم استفاده از نیروهای ماهر و متخصص است. استاد بار علاوه بر به کارگیری پرسنلی مجرب و با‌سابقه، به دلیل داشتن بیمه رایگان خیال شما را از هر بابت راحت می‌کند.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02191691106

تماس بگیرید (کلیک کنید)