• باربری فلاح

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

باربری فلاح استاد بار؛ برترین اتوبار در محله فلاح

استاد بار یکی از برترین باربری‌های تهران است که می‌توانید خدمات آن را در محله‌های مختلفی از جمله فلاح دریافت کنید. این باربری خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که باعث تمایز آن نسبت به شرکت های باربری غرب تهران دیگر شهر تهران شده است. اکنون نیز این امکان برای ساکنان محله فلاح وجود دارد تا خدمات مربوط به بسته‌بندی وسایل را از این مجموعه دریافت کنند. همچنین ممکن این سوال برای برخی پیش بیاید که چرا استاد بار را برای حمل اثاثیه انتخاب کنیم. پاسخ این سوال نیز در چند جواب از جمله برخورداری از کارگران مجرب، تعرفه قانونی و زیر نظر اتحادیه و خودروهای حمل بار متنوع خلاصه می‌شود. برای آشنایی با صفر تا صد خدمات باربری فلاح، این مطلب را از دست ندهید.

چرا بهتر است استاد بار را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال اتوبار فلاح هستید و با لیستی از اتوبار های مختلف مواجه شده‌اید، باید بگوییم دلایلی وجود دارند که در کنار هم باعث می‌شوند تا بخواهید استاد بار را برای کارهای خود انتخاب کنید. در ادامه برخی از این دلایل وجود دارند.

برخورداری از کارگران مجرب در باربری فلاح

یکی از مواردی که باعث شناخته شدن باربری فلاح استاد بار می‌شود، استفاده از نیروی کار مجرب است. شاید در ابتدا با خود تصور کنید که برخورداری از کارکنان مجرب نکته مهمی نیست و به آن نباید توجه کرد. این در حالی است که این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

زمانی که یک مجموعه از کارکنان مجربی بهره‌مند نباشد، روند حمل اثاثیه منزل با سرعت بسیار پایینی دنبال می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که اسباب‌کشی به یک کار خسته‌کننده تبدیل شود. همچنین زمانی که کارکنان اتوبار فلاح افرادی مجرب نباشند، احتمال آسیب به وسایل شما بالا می‌رود. از این رو، نقل مکان به یک کار پراسترس تبدیل می‌شود.

چیدمان صحیح و اصولی وسایل از جمله مواردی است که کارگران مجرب می‌توانند آن را به درستی انجام دهند. از این رو، اگر از خدمات یک مجموعه با کارگرانی تازه‌کار استفاده کنید، این امکان وجود دارد وسایل به درستی در خودروی حمل بار چیده نشوند و از این رو مجبور باشید یک خودروی دیگر را نیز برای انتقال وسایل درخواست کنید.

امکان دریافت بیمه وسایل

از جمله خدمات ویژه استاد بار که یکی از وجوه تمایز آن با اتوبار تهران های دیگر است، به امکان دریافت بیمه وسایل می‌توان اشاره کرد. تصور کنید در حین اثاث کشی به برخی از وسایل شما آسیب می‌رسد. در این موقعیت، هیچ کارگر یا شرکتی هزینه خسارت را تقبل نمی‌کند. این در حالی است که در استاد بار شرایط کمی متفاوت است و شما می‌توانید تمام هزینه‌های خسارت را دریافت کنید.

به عنوان شناخته شده‌ترین اتوبار فلاح، استاد بار خدمات خود را به همراه بیمه سلامت وسایل ارائه می‌کند. بر طبق اساس‌نامه این بیمه، زمانی که هرکدام از وسایل در حین حمل بار توسط استاد بار و کارکنان آن خراب شوند و به آن‌ها خسارت وارد شود، بیمه موظف خواهد بود که تمام هزینه‌های مربوط به جبران خسارت را به شما پرداخت کند. به همین خاطر است که باربری فلاح استادبار بهترین انتخاب است.

فعالیت زیر نظر اتحادیه باربری فلاح

فعالیت قانونی یکی از دلایلی است که می‌توانید به‌خاطر آن به استاد بار و خدمات آن اطمینان کنید. وقتی که یک مجموعه زیر نظر اتحادیه فعالیت نکند، ممکن است تعرفه دریافت آن از شما غیرقانونی باشد و در عین حال خدمات کمتری را ارائه کند. ضمنا، زمانی که یک مجموعه به صورت قانونی فعالیت نمی‌کند، امکان سرقت وسایل شما در آن مجموعه بالاتر می‌رود. از این رو، به فعالیت قانونی مجموعه مورد نظر توجه ویژه داشته باشید.

اتوبار فلاح، خدمات خود را  زیر نظر و مطابق با تعرفه‌های اتحادیه باربری ارائه می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود که برای استفاده از خدمات باربری فلاح، نیاز به پرداخت هزینه غیرمتعارف نداشته باشید. به همین دلیل است که بسیاری از ساکنان این منطقه اتوبارغرب تهران استاد بار را برای خدمات باربری خود انتخاب می‌کنند و به آن اعتماد دارند.

۵ مرحله مهم خدمات بهترین باربری فلاح

در اتوبار فلاح خدمات باربری دارای مراحلی است که هرکدام از اهمیت ویژ‌ه‌ای برخوردار هستند و اگر به هرکدام از آن‌ها توجه نشود، روند حمل بار با مشکل مواجه می‌شود. این مراحل باربری نیز به ترتیب عبارت‌اند از:

  1. بسته‌بندی وسایل
  2. بار زدن
  3. انتقال وسایل به موقعیت مکانی جدید
  4. تخلیه بار
  5. آنباکس وسایل و راه‌اندازی آن‌ها

صفر تا صد بسته‌بندی وسایل

بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت از جمله خدماتی است که در بسیاری از باربری‌های نمی‌توانید آن را دریافت کنید. بسته‌بندی به این شکل است که پس از تماس با کارشناسان استاد بار و رزرو نوبت، کارکنان این مجموعه در بازه زمانی تعیین شده در محل حضور پیدا کرده و بدون هیچ‌گونه اتلاف وقتی اقدام به بسته‌بندی تمام وسایل از جمله مبلمان، میز دراور و یخچال و فریزر می‌کنند.

بسته‌بندی وسایل توسط کارکنان استاد بار تقریبا تمام وسایل منزل را شامل می‌شود. از این رو، با دریافت این خدمات از اتوبار فلاح، دیگر نگرانی بابت آسیب به وسایل خود را نخواهید داشت. برای بسته‌بندی وسایل در باربری فلاح از وسایل مختلفی استفاده می‌شود که در جدول زیر قرار دارد:

وسایل مورد استفاده در امر بسته‌بندی توسط استاد بار
کارتن‌های سه لایه
کارتن‌های پنج لایه
کارتن‌های هفت لایه
کارتن‌های رگال‌دار
انواع ساک و کیف
انواع چسب
نایلون‌های حباب‌دار (Bubble Wrap)

موارد استفاده از کارتن‌های سه لایه در بسته‌بندی اتوبار فلاح

برای بسته‌بندی وسایل توسط باربری فلاح استادبار از لوازم مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به کارتن‌های سه لایه اشاره کرد. در ساخت کارتن‌های سه لایه تنها از یک لایه مقوا استفاده می‌شود و به همین خاطر این کارتن‌ها برای بسته‌بندی وسایل سبک و کوچک استفاده می‌کند.

کارتن‌های پنج لایه؛ مورد استفاده در برترین اتوبار فلاح

در باربری فلاح از کارتن‌های پنج لایه در امر بسته‌بندی استفاده زیادی می‌شود. در ساخت این کارتن‌ها از سه لایه مقوا استفاده شده و باعث شده است که مقاومت خوبی داشته باشند. همچنین این کارتن‌ها را می‌توان در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ تهیه کرد.

کارتن‌های هفت لایه که در بسته‌بندی وسایل سنگین استفاده می‌شوند

در اتوبار فلاح از کارتن‌های دیگری نیز استفاده می‌شود که یکی از آن‌ها کارتن هفت لایه است. کارتن‌های هفت لایه به لطف برخورداری از ۵ لایه مقوا استحکام مناسبی را برای حمل وسایل سنگین دارد و همین باعث می‌شود تا وسایلی مانند ظروف سنگین را با آن حمل کنند. در مقابل، این کارتن‌ها قیمت بالایی دارند و تنها در ابعاد بزرگ ساخته می‌شوند.

انتقال وسایل به وسیله حمل بار و موقعیت مکانی جدید

یکی از مراحل ارائه خدمات در اتوبار فلاح، بارگیری و انتقال وسایل به موقعیت جدید است. همواره استادبار تلاش می‌کند این مرحله را با نهایت دقت و بالاترین سرعت پشت سر بگذارد و همین باعث می‌شود که بازده کار این مجموعه در بالاترین حد خود باشد. توجه داشته باشید که در اتوبار فلاح همواره کارگران بر این موضوع تاکید دارند که وسایل را به گونه‌ای در وسیله حمل بار قرار دهند که تا حد امکان نیازی به یک خودروی دیگر نداشته باشید.

همواره رانندگان معروف‌ترین باربری فلاح یعنی استادبار سعی می‌کنند تا برای رسیدن به مقصد کوتاه‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر را انتخاب کنند. از این رو، انتقال وسایل با بالاترین سرعت ممکن انجام خواهد شد و اتلاف وقتی وجود نخواهد داشت.

تخلیه بار در مقصد

تخلیه بار مرحله بعدی خدمات محبوب‌ترین باربری فلاح است که مشتریان کمتر به آن توجه می‌کنند، در حالی که از اهمیت بالایی برخوردار است. تخلیه بار از این جهت مهم است که اگر کارگران به آن توجه نداشته باشند، ممکن است به وسایل آسیب جدی وارد شود و بسیاری از آن‌ها آسیب ببینند.

برای تخلیه بار باید چند کارگر در داخل وسیله حمل بار قرار داشته باشند تا بتوانند به سرعت وسیله‌ها را به دست کارگران دیگر برسانند. باقی کارگران هم باید به نوبت وسایل را از خودروی حمل بار به داخل خانه منتقل کنند.

فرآیند آنباکس و راه‌اندازی وسایل در باربری فلاح

استاد بار به عنوان بهترین اتوبار فلاح خدمات آنباکس وسایل و راه‌اندازی آن‌ها را نیز ارائه می‌دهد. به این صورت که در صورت تمایل، کارکنان اقدام به باز کردن باکس‌ها و راه‌اندازی وسایلی مانند رادیاتور و یخچال می‌کنند. توجه داشته باشید که این خدمت از استاد بار بسیار خاص است و در دیگر باربری‌های تهران یافت نمی‌شود.

استاد بار؛ بهترین انتخاب شما برای دریافت خدمات باربری در محله فلاح

استاد بار بنا به دلایل مختلفی به عنوان بهترین باربری فلاح شناخته می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به وقت‌شناسی و ارائه خدمات زیر نظر اتحادیه باربری تهران اشاره کرد. همچنین در صورت نیاز می‌توانید خدمات مربوط به بسته‌بندی وسایل را هم از اتوبار فلاح دریافت کنید. لازم به ذکر است که انواع خودروها از جمله وانت، کامیونت و کامیون در استاد بار برای ارائه خدمات وجود دارند و می‌توان با توجه به نیاز خود آن‌ها را درخواست کرد. برای این منظور و جهت رزرو نوبت، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و در هر ساعتی از شبانه روز و ایام تعطیلی با شماره ۴۳۶۶۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)