• باربری صادقیه

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

مجموعه استادبار از فعال‌ترین مراکز در زمینه حمل بار در صادقیه

در گذشته حمل و انتقال اثاثیه به‌دلیل عدم وجود خدمات مدرن باربری کاری بسیار دشوار بود. چه بسیار لوازم منزل که در آن روزها دچار آسیب می‌شدند. اما با ظهور شرکت های نوین مانند باربری غرب تهران استادبار سایر مناطق تهران، دیگر نیازی نیست نگران آسیب‌دیدگی وسایل منزل و دشواری اموری مانند بسته‌بندی وسایل باشید. اگر ساکن محله صادقیه هستید، برای بهر‌ه‌مندی از خدمات متنوع مجموعه ما به عنوان یکی از بهترین مراکز اتوبار صادقیه و آشنایی با این خدمات این مطلب را مطالعه کنید.

اتوبار صادقیه

صادقیه؛ از مناطق تحت پوشش مجموعه استادبار

صادقیه تهران یکی از محلات بسیار معروف شهر تهران بوده که در مقایسه با سایر مناطق و محلات کلانشهر تهران بسیار پرترافیک است. در همه روزهای سال در این منطقه شاهد جابه‌جایی و اسباب‌کشی افراد و خانواده‌های مختلف هستیم. با توجه به همجواری محلات اطراف صادقیه به مراکز خرید و سایر امکانات رفاهی، بسیاری از مردم شهر تهران و سایر نقاط کشور تمایل زیادی به سکونت در این منطقه دارند.

مجموعه استادبار به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های باربری صادقیه در این منطقه، حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل ممکن بر عهده دارد. به همین جهت روزانه کلیه ساکنین برای دریافت انواع مختلفی از خدمات باربری صادقیه به این منطقه مراجعه می‌کنند. به شما نیز توصیه می‌کنیم تا در اسرع وقت با کارشناسان و مشاوران تلفنی شرکت استادبار تماس بگیرید.

محله ستارخان نیز تحت پوشش استادبار در صادقیه است

کلیه اهالی و ساکنین محترم محله ستارخان و همچنین صاحبان کسب و کارها و مشاغل مختلف می‌توانند جهت سپردن امور اثاث‌کشی و حمل بار خود با همکاران ما در مجموعه استادبار تماس گرفته و جهت رزرو خدمات در این منطقه و با باربری صادقیه، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند.

شرکت اتوبار صادقیه این افتخار را دارد تا اعلام کند که کلیه خدمات و سرویس‌های تخصصی اتوبار تهران جهت حمل و نقل بار با بالاترین ضریب امنیت و ایمنی را به ساکنین محترم این منطقه و همچنین مدیران شرکت‌های بزرگ و سایر مشاغل این مناطق از غرب تهران ارائه می‌کند.

حمل بار حرفه‌ای و منظم با خدمات اتوبار صادقیه استادبار

در مرحله اول کاری که باید انجام دهید این است که وسایل مورد نیاز برای حمل و نقل و جابه‌جایی را فراهم کنید. استادبار بر این باور است که برای جابه‌جایی ما نیاز به کارتون مخصوص اسباب‌کشی، سلفون، چسب، بابل رپ و بسیاری دیگر از موارد داریم.

توصیه ما به شما این است که تا حد امکان سعی کنید وسایلی مانند وسایل برقی تلویزیون، مایکروویو و سیستم صوتی منزل را با استفاده از کارتن مخصوص همان وسایل بسته‌بندی کنید تا دچار آسیب و یا شکستگی نشوند.

بعد از اینکه وسایل ذکر شده را به خوبی بسته‌بندی و در کارتن‌های خود قرار دادید، پیشنهاد ما این است که از محکم بودن آن‌ها اطمینان پیدا کنید. مواردی که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت، از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اصول اتوبار صادقیه به شمار می‌روند.

باربری در صادقیه

استفاده از کارتن‌های مناسب به تناسب اندازه لوزم خانگی

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن اثاثیه منزل خود را بسته‌بندی کنید، توصیه ما به شما استفاده از کارتن‌های مخصوص و مناسب از نظر اندازه با لوازم خانگی است. برای این امر می‌توانید از کارتن‌هایی با سایز سه استفاده کنید.شرکت های باربری تهران معمولا ازین کارتن ها استفاده میکنند.

یکی از مهم‌ترین دلایل توصیه به انجام چنین کاری این است که علاوه بر سهولت در حمل و نقل لوازم خانگی، بتوانید در هنگام چیدمان نیز از حداکثر فضای موجود در داخل ماشین استفاده کنید.

توصیه‌های استادبار به عنوان فعال‌ترین مجموعه اتوبار صادقیه برای روزهای قبل از حمل بار

از مهم‌ترین نکاتی که باید در روزهای قبل از حمل اثاثیه به آن توجه کنید این است که بسته‌بندی و نامگذاری وسایل را هرگز به روز اثاث‌کشی موکول نکنید. یکی از اصول بسته‌بندی اثاثیه منزل و لوازم برای شروع به موقع و عدم تعویق زمانبندی برای روزهای آخر است. هر چقدر که زودتر اقدام به بسته‌بندی وسایل منزل خود کنید، کارها و فعالیت‌های مربوط به حمل اثاثیه را سازمان‌یافته‌تر، منظم‌تر و با استرس و نگرانی کمتر انجام خواهید داد. خود مقوله چگونگی جمع‌آوری وسایل و لوازم خانگی از اصول اسباب‌کشی موفق اتوبار صادقیه به شمار می‌رود.

بسته‌بندی اشیا و لوازم خانگی

توصیه ما به شما این است که بسته‌بندی را به شکل اتاق به اتاق آغاز کرده و سپس با پایان یافتن بسته‌بندی لوازم هر اتاق به سراغ اتاق بعدی بروید. به همین ترتیب باید پس از اتمام هر قسمت به سراغ اثاثیه و لوازم منزل خود بروید.

توصیه باسابقه‌ترین مرکز فعال در اتوبار صادقیه برای جزئیات اسباب‌کشی

برای جمع‌آوری و بسته‌بندی لوازم شخصی و موارد دیگر در داخل کشوها بهتر است تا آن‌ها را در کارتن‌هایی به شکل بسته‌بندی شده جابه‌جا کنید. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در میان لوازم و اثاث خانه هر فردی لوازم شکستنی و آسیب‌پذیر یافت می‌شود.

اینگونه وسایل شکستنی و یا هر وسیله‌ای که ممکن در اثر نقل و انتقال و حرکت آسیب ببیند( مثل انواع مایعات) و یا اینکه منجر به آسیب رسیدن به سایر لوازم خانگی شما می‌شود را از کشو خارج و با دقت در کارتن‌های مخصوص قرار دهید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید، اشیایی هستند که منجر به کثیف شدن سایر اسباب و اثاثیه منزل شما می‌شوند. این وسایل را نیز باید از کشوهای خانه به دقت خارج کرده و با رعایت تمام جوانب ایمنی و احتیاط درون جعبه قرار دهید.

اتوبار در صادقیه

خدمات متنوع مجموعه استادبار

اولویت اصلی مجموعه باربری صادقیه استادبار، سلامت بار در راه رسیدن به مقصد است. آمارهای مختلف نشان می‌دهند که  هر ۷ مورد حمل بار، آسیب و صدمه‌ای به اندازه یک زلزله به منزل شما وارد می‌کند. ما در استادبار به چنین چیزی هرگز باور نداریم. در مجموعه اتوبار صادقیه برای اینکه اسباب و لوازم خانگی شما در کمال امنیت به مقصد برسند، تدابیری اندیشیده شده  که در ادامه به بیان مفصل هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

به‌کارگیری نیروهای ماهر، جوان و با تجربه در باربری صادقیه استادبار

کارگران مجموعه استاد بار فعال در باربری صادقیه، همگی در زمینه چگونگی حمل صحیح بار، آموزش‌ها و دستورالعمل‌های لازم را دریافت کرده‌اند. نحوه حمل و جابه‌جایی وسایل سنگین به طور کلی با وسایل سبک و کوچک تفاوت دارد. بی‌توجهی به این مورد می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری را به منزل و اثاثیه شما بزند. اما به شما اطمینان می‌دهیم که در اتوبار صادقیه استادبار هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

استانداردهای استادبار برای حمل بار

حمل و نقل اصولی و با دقت کامل یکی از مهم‌ترین شعارها و اصول شرکت استادبار در اتوبار صادقیه است. حمل بار به شیوه اصولی و استاندار شامل چند مورد است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

اصول و استانداردهای جابه‌جایی مجموعه استادبار

 

 

 

استفاده از نیروهای مجرب و حرفه‌ای
بارچین آموزش دیده برای انتقال اسباب و اثاثیه به بهترین شکل ممکن
راننده‌ای آشنا به مناطق تهران و دارای صلاحیت
بیمه بار

انواع خدمات بسته‌بندی اثاثیه در اتوبار استادبار صادقیه

شرکت اتوبار صادقیه استادبار به منظور رفاه حال شما مشتری گرامی و جلوگیری از بروز هرگونه آسیب و خسارت و یا شکستگی اثاثیه منزل شما، تدابیر مختلفی را اندیشیده است. بسیاری از افراد جامعه از اینکه چگونه باید لوازم شکستنی و ظریف منزل خود را بسته‌بندی کنند، اطلاع دقیق و درستی ندارند. در مجموعه باربری صادقیه کارگران قبل از اینکه عملیات حمل و نقل و جابه‌جایی انجام شود با حضور به موقع در محل شروع به جمع‌آوری و سپس بسته‌بندی وسایل و اثاثیه منزل شما خواهند کرد.

باربری استادبار به عنوان پرافتخارترین مرکز خدماتی و باربری فعال در باربری صادقیه به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که تمامی وسایل و لوازم خانگی شما با استفاده از تجهیزاتی کامل و تخصصی در ابتدا بسته‌بندی و سپس پکیج می‌شوند.

در نهایت روال کاری ما به این شکل است که پس از قرار دادن وسایل و اثاثیه شما در کارتن، لا‌به‌لای وسایل شما با استفاده از یونولیت و یا روزنامه باطله پر می‌شود. به این ترتیب در حین مراحل مختلف حمل و نقل و جابه‌جایی هرگز هیچ‌گونه آسیبی به لوازم موجود در کارتن‌ها وارد نمی‌شود.

برترین باربری صادقیه

انواع ماشین حمل بار ایمن در اتوبار صادقیه استادبار

برای حمل موفق اثاثیه موفق و اصولی به طور کلی از کامیون و کامیونت استفاده می‌شود. برای وسایل سبک‌تر وانت‌بار مناسب می‌باشد. شما می‌توانید با اعلام نوع و حجم بار خود به کارشناسان مجموعه از تمامی خدمات ما در این زمینه بهره‌مند شوید. اتوبار صادقیه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در همه روزهای سال امکان اعزام ماشین‌های مسقف برای شما عزیزان وجود داشته باشد.

ارائه خدمات درجه یک حمل بار توسط باربری صادقیه استادبار

استادبار با در اختیارداشتن نیروهای جوان و دارای تجربه در زمینه حمل و نقل و بسته‌بندی علاوه بر ایجاد اشتغال، به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه انواع خدمات به تمامی هموطنان ساکن در صادقیه، ستارخان و به طور کلی مناطق غرب تهران و سایر نقاط این کلانشهر است. هدف ما در مجموعه باربری صادقیه استادبار جلب رضایت شما هموطنان است. استادبار با داشتن ماشین‌های مخصوص برای حمل و نقل بار سبب شده تا این روزها بر خلاف گذشته، حمل اثاثیه منزل به آسانی توسط اتوبار صادقیه انجام شود.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)