• باربری شهران

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

استادبار؛ برترین اتوبار شهران و مناطق مختلف تهران

اگر در حال جابجایی منزل خود هستید یا هر بار مهمی دارید، انتخاب باربری خوب در رضایت شما از فرایند حمل بار اهمیت زیادی دارد. قطعا برای این انتخاب به اطلاعاتی نیاز دارید تا بر اساس آن بتوانید به سادگی تصمیم بگیرید. باربری غرب تهران استادبار با داشتن همه ویژگی‌های یک باربری خوب به ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات اسباب‌کشی و حمل بار می‌پردازد. این باربری در همه مناطق تهران سرویس‌دهی دارد و طی سال‌ها تجربه و کسب رضایت مشتری در بهترین زمان و ایمن‌ترین حالت به جابجایی بار و ارائه خدمات مربوط می‌پردازد. یکی از این مناطق ،شهران است. باربری شهران استادبار همیشه از خدمات رسانی زبان نزد ساکین این محله بوده است. در این مطلب درباره استادبار به عنوان برترین اتوبار شهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اتوبار در شهران

محله شهران و حمل بار در این منطقه

شهران نام یک محله معروف در شمال غرب تهران است که در منطقه پنج قرار دارد. منطقه شهران به دلیل قرار گرفتن در دامنه جنوبی البرز و داشتن بوستان جنگلی کوهسار در شمال غربی خود از مناطق خوش آب‌ و هوای غرب تهران است و طرفداران زیادی دارد. مسیرهای اصلی ارتباطی شهران و مرکز شهر، بزرگراه نیایش، بزرگراه آبشناسان، بزرگراه شهید باکری و همت هستند. اگر درحال جابجایی در این منطقه هستید یا از مناطق دیگر به شهران نقل مکان کرده‌اید، استادبار به عنوان بهترین باربری شهران در تمام مراحل حمل بار و اثاثیه در کنار شماست.

استادبار به عنوان بهترین اتوبار شهران

یک باربری تهران خوب باید زمان‌شناس و خوش‌قول باشد، اطلاعات لازم را در مورد نوع ماشین و مبلغ بیمه به مشتری خود بدهد. در مورد مکان دقیق بارگیری و تخلیه بار با مشتری صحبت کند و قبل از بارگیری یک کارشناس زبده به محل اعزام کند. همچنین باید توصیه‌های لازم قبل از اسباب‌کشی را در اختیار مشتری قرار دهد و راه‌های کاهش هزینه‌ها را توضیح دهد. برای یک اتوبار تهران نمونه، سالم رساندن بار به مقصد اهمیت بالایی دارد و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف می‌کند. اتوبار شهران استادبار علاوه بر داشتن این ویژگی‌ها، خصوصیات مهمی دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

کارکنان مجرب و کارآزموده در برترین اتوبار شهران

وجود کارکنان شایسته و کاربلد در هر کجا باعث امتیاز ویژه آن مجموعه می‌شود. اتوبار شهران با به کارگیری کادری متعهد و کاردان در تمام زمینه‌ها به ارائه خدمات به ساکنین شهران و دیگر مناطق می‌پردازد. همه نیروهای باربری شهران از رئیس و مشاور تا کارگر و راننده، همگی افرادی ماهر و مسئولیت‌پذیر هستند که در وظیفه خود مهارت و دانش کافی دارند. آن‌ها روش کار و برخورد صحیح با مشتری را به خوبی آموخته و به این صورت رضایت آنان را در همه زمینه‌ها جلب کرده‌اند.

تخصص بالای کارکنان استاد بار به عنوان برترین اتوبار شهران

بر خلاف تصور عموم که اثاث کشی و خدمات مربوط به آن کاری بسیار آسان است و همه از عهده آن بر می‌آیند، این کار نیز به دانش و تخصص کافی نیاز دارد. اصولا هیچ کاری بدون داشتن دانش و تخصص به درستی انجام نمی‌شود. بنابراین یکی از ویژگی‌های مهمی که استادبار به آن توجه دارد ارائه دانش و تخصص مورد نیاز به کارکنان خود در باربری شهران است. اتوبار شهران با وجود نیروی انسانی که در زمینه‌های مختلف مثل چگونگی انتقال بار از مکان اولیه به داخل ماشین حمل بار، بسته‌بندی بار و چیدمان اصولی آن در ماشین و نیز انتقال نهایی سالم به مقصد تخصص کافی دارند تبدیل به مورد اعتمادترین باربری در محله شهران شده است.

اتوبار شهران

بسته‌بندی و چیدمان اصولی بار و اثاثیه در

مساله مهمی که در اتوبار شهران قبل از حمل و انتقال سالم و ایمن بار مورد توجه قرار می‌گیرد، بسته‌بندی اثاثیه و وسایل به شکل اصولی و صحیح است. انتقال بار بدون رعایت نحوه صحیح چیدمان آن‌ها غیرممکن است. هنگام اثاث‌کشی و جابجایی بار بسته‌بندی و چیدمان بارهای شکستنی و حساس به دقت فراوانی نیاز دارد تا از تکان خوردن و آسیب آن‌ها جلوگیری شود. برای این منظور در فرآیند بسته‌بندی بار در شعبه باربری شهران استادبار و سایر شعبه‌های این اتوبار، همه درز و شکاف بین وسایل با فوم‌ها و نایلون‌های حباب‌دار بسته و سپس با استفاده از طناب محکم می‌شوند.

تفکیک و جداسازی بارهای سبک و سنگین

از ویژگی‌های مهم دیگر استاد بار به عنوان یکی از برترین مراکز باربری شهران جداسازی بارهای سبک و سنگین است که به هرکدام بخشی جداگانه اختصاص داده است. لوازم سنگینی مثل یخچال، لباسشویی، مبلمان، کمد، میز و … باید با دقت زیاد و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین منتقل و جاسازی شود و سپس با استفاده از پتو و پوشش‌های سه‌لایه از جنس پشم شیشه برای استقرار محکم آن استفاده شود.

صدور بیمه‌نامه برای انتقال ایمن بار در شعبه باربری شهران استادبار

با وجود رعایت تمام جوانب احتیاط و نکات ایمنی در حمل و نقل درون شهری و برون شهری در استادبار، بروز حوادث غیر قابل پیش‌بینی است. به همین دلیل اتوبار شهران برای همه بارها از بزرگ و کوچک یا قیمتی و کم ارزش بیمه‌نامه صادر می‌کند تا در صورت بروز حادثه خیال مشتری از نظر خسارت‌های وارد شده راحت باشد.

به کارگیری تجهیزات به روز و ایمن در شعبه باربری شهران استادبار

در فرآیند باربری بسیار مهم است که از چه نوع خودرویی استفاده شود. زیرا نوع خودروی حمل علاوه بر میزان هزینه در تسریع روند انتقال بار نیز موثر است. به عنوان مثال اگر برای حمل اثاثیه منزل شما ماشین وانت‌بار ارسال شود اما کفاف همه بار شما را ندهد، مجبور می‌شوید پروسه انتقال را در دو مرحله انجام دهید یا درخواست ماشین کمکی کنید که همه این‌ها باعث اتلاف وقت و انرژی خواهد شد. به همین جهت اتوبار شهران به انواع و اقسام ماشین حمل بار مجهز شده و هر کدام از آنها مخصوص حمل بارهای ویژه‌ای هستند. در جدول زیر با این خودروها و کاربرد آن‌ها آشنا شوید.

نوع ماشین کاربرد
کامیون حمل بار صنعتی و نیمه صنعتی
خاور حمل لوازم تا ۶ تن و مناسب فواصل دور
تریلی حمل بار بالای ۱۵ تن و مناسب حمل خودرو
نیسان حمل بار تا وزن ۲ تن
وانت بار حمل بارهای کوچک و سبک

تعهد و اعتماد مشتریان به شعبه اتوبار شهران استادبار

به دلیل اصل احترام و برخورد مناسب با مشتری که در تمام مجموعه استادبار برقرار است همه پرسنل و نیروهای باربری شهران موظف هستند برخورد صحیحی با مشتریان داشته باشند و در سریع‌ترین زمان به پرسش‌ها و درخواست‌های آنان پاسخ دهند.

امکان مشاوره رایگان در بهترین اتوبار شهران

استاد بار به عنوان برترین اتوبار شهران برای مشتریان خود امکان ارائه مشاوره رایگان دارد تا قبل از اسباب کشی یا حمل هرگونه بار بتوانند اطلاعات کافی را دریافت کنند. این امر به آسایش خیال مشتریان جهت انجام جابجایی آسان و بدون استرس کمک شایانی می‌کند.

باربری در شهران

امکان باربری برون‌شهری و درون‌شهری در اتوبار شهران

ساکنین منطقه شهران می‌توانند ارسال هرگونه بار به دیگر شهرها و استان‌ها را از طریق خدمات حمل بار از تهران به شهرستان اتوبار شهران به راحتی انجام دهند. حتی اگر زمان کافی برای بسته‌بندی بار خود نداشته باشید می‌توانید هنگام درخواست ماشین، سرویس بسته‌بندی وسایل را نیز انتخاب کرده و یا کارگران ماهر جهت جابه‌جایی لوازم تا ماشین درخواست کنید تا باربری شهران در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

امکان درخواست کارگران حرفه‌ای و بسته‌بندی بار در شعبه اتوبار شهران استادبار

اگر هنگام اسباب‌کشی زمان کافی نداشته باشید یا بخواهید بسته‌بندی وسایل شما به بهترین نحو ممکن انجام شود، می‌توانید از استادبار به عنوان باربری برتر شهران به هرتعدادی که بخواهید کارگر درخواست کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن کار شما انجام شود. کارگران آموزش‌دیده در استادبار با به کارگیری ابزار مخصوص بسته‌بندی تمامی مراحل را به صورت اصولی و سریع برای شما انجام می‌دهند.

برترین باربری شهران

اگر اسباب‌کشی بی‌دردسر می‌خواهید با استادبار تماس بگیرید

در این مطلب ویژگی‌های ارزشمند باربری شهران استادبار ذکر شد تا اگر با ما آشنایی ندارید با داشتن این اطلاعات با اطمینان خاطر امور جابجایی خود را به ما بسپارید. این روزها با تخصصی شدن همه چیز، کارهایی که همیشه برایمان سخت و استرس‌زا بود تبدیل به فرایندی آسان و لذت‌بخش شده است. حمل اثاثیه هم یکی از این کارهاست که پس از سپرده شدن به افرادی که تخصص کافی در آن دارند دیگر استرسی نخواهد داشت.گذشت زمان و پیشرفت سبک زندگی باعث شده تا بسته‌بندی و حمل و نقل بارهای خود را به راحتی به مراکزی مثل استاد بار بسپارید، بدون آنکه نگران چیزی باشید. استادبار به دلیل داشتن تخصص کافی و سرعت و امنیت در حمل بار از بهترین مراکز اتوبار شهران است.

استادبار با بهترین وسایل حمل و نقل و کارکنانی ماهر و خوش‌برخورد خدمات باربری تهران را به صورت کاملا تخصصی و با بهترین سرعت و کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد و ارائه خدمات در تمام روزهای هفته امکان‌پذیر است. ما همه تجربه، مهارت، تخصص و انرژی خود را برای خدمت‌رسانی به ساکنین منطقه شهران صرف می‌کنیم تا این اعتماد و رضایت همواره باقی بماند. اگر برای شما نیز طی کردن این مرحله به بهترین و مطمئن‌ترین نحو ممکن اهمیت دارد با باربری شهران استادبار با شماره ۴۳۶۶۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)