• اسباب کشی

 • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

 • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

 • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

اسباب کشی

اسباب کشی؛ فرایندی بسیار سخت و زمان‌بر

اسباب کشی قطعا یکی از کارهای بسیار سخت است که دردسرهای مختص به خود را دارد. فرآیند اثاث کشی دارای چند مرحله می‌باشد که بسته‌بندی وسایل از سخت‌ترین مراحل آن است. در گذشته مرکز تخصصی یا باربری وجود نداشت که کار بسته‌بندی وسایل را انجام دهد و در عین حال وسایل بسته‌بندی شده را به وسیله حمل بار منتقل کند. اما امروزه به لطف باربری‌های مجهزی مانند مرکز اسباب کشی استادبار این امکان فراهم شده است. در این مجموعه خدمات دیگری نیز به‌جز بسته‌بندی نیز به مشتریان ارائه می‌شوند. اگر قصد دارید درباره فرایند بسته‌بندی وسایل، روش حمل بار، وسایل نقلیه مناسب اثاث کشی و همچنین نقاط تحت پوشش باربری تهران بدانید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

باربری تهران

چرا باید از خدمات مراکز اسباب کشی استفاده کنیم

در زندگی امروزی دیگر نیازی نیست که برای اثاث کشی استرس داشته باشیم و خود را برای تحمل زحمات فراوان آماده کنیم. در زندگی امروزی شما به راحتی می‌توانید تنها با یک تماس ساده از خدمات مراکز ارائه خدمات اسباب کشی مانند استادبار بهره‌مند شوید. در این میان، دلایلی نیز وجود دارند که باعث می‌شوند تا شما برای استفاده از خدمات این مراکز مصمم شوید. از این رو، در ادامه این بخش قصد داریم تا به برخی از این دلایل بپردازیم.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان در اثاث کشی

یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا بخواهید از خدمات استادبار یا دیگر شرکت های اثاث کشی استفاده کنید، صرفه‌جویی در زمان و هزینه است. زمان یکی از مواردی است که با هیچ مقداری از پول قابل خریداری نیست و باید در استفاده بهینه از آن نهایت تلاش را کرد.

اسباب کشی منزل

همچنین شاید ابتدا با خود تصور کنید که چگونه استفاده از خدمات مراکز اسباب کشی مانند استاد بار می‌تواند در میزان هزینه‌ها صرفه‌جویی کند. در نظر داشته باشید که برای بسته‌بندی کالا ممکن است شما نیاز به ۲۰ کارتن و ۱۰ رول چسب داشته باشید. این در حالی است که یک مرکز باربری می‌تواند همان میزان وسایل را با کمک ۱۵ کارتن و ۶ رول چسب بسته‌بندی کند.

هزینه و زمان هر دو می‌توانند برای افراد متقاضی اثاث کشی بسیار مهم باشند. از این رو، شما به راحتی می‌توانید با کمک مراکزی مانند استادبار، در هر دوی این موارد صرفه‌جویی کنید. اما این تنها دلیلی نیست که شما بخواهید از خدمات ما استفاده کنید.

آرامش خاطر در حین استفاده از خدمات مراکز تخصص اسباب کشی

از جمله دیگر نکاتی که باعث می‌شود تا بخواهید برای اسباب کشی از خدمات مجموعه‌هایی مانند استادبار استفاده کنید این است که با این کار دیگر مسئولیت زیادی بر عهده شما نخواهد بود و از این رو، آرامش خاطر خواهید داشت. در نظر داشته باشید در مجموعه‌هایی مانند استادبار، تمام فرایند اثاث کشی توسط کارکنان این مجموعه انجام می‌شود.

در اثاث کشی، مشکلات فیزیکی گریبان‌گیر شما نخواهند شد

برای انجام حمل اثاثیه منزل باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر بخواهید اسباب کشی را خودتان گردن بگیرید، علاوه بر اتلاف هزینه، زمان و همین‌طور به وجود سختی‌های روانی، مشکلات فیزیکی بسیاری نیز گریبان‌گیر شما خواهند شد. به عنوان مثال، تصور کنید که قصد دارید تا یخچال را از طبقه چهارم خانه به همکف ببرید، آن را بار بزنید و در مقصد نیز دوباره چندین طبقه آن را بالا ببرید. در این صورت، کمر شما به شدت آسیب خواهد دید. این در حالی است که اگر بخواهید از خدمات مجموعه‌‎هایی مانند اتوبار تهران شرکت ما در این زمینه استفاده کنید، دیگر مشکلات این‌چنینی را نخواهید داشت.

ویژگی‌های یک اتوبار برتر برای ارائه خدمات اثاث کشی

یک اتوبار برتر برای ارائه خدمات اثاث کشی باید دارای برخی ویژگی‌ها باشد. از جمله این ویژگی‌ها نیز می‌توان به برخورداری از بیمه، کارگران مجرب، خدمات بسته‌‎بندی و آنباکس اشاره کرد که در ادامه قصد داریم تا به آن‌ها بپردازیم.

برخورداری از بیمه سلامت وسایل

یکی از مواردی که پیش از زمان اسباب کشی و در حین انتخاب اتوبار در تهران باید به آن توجه کنید، این است که مرکز ارائه خدمات اثاث کشی مد نظر شما باید دارای امکان ثبت بیمه سلامت وسایل باشد. شاید در نگاه اول، بیمه کردن وسایل منزل برای شما ضروری نباشد و به آن نیز اهمیت ندهید؛ اما باید در نظر داشته باشید که این کار می‌تواند تضمینی در برابر جبران خسارات ناشی از حمل بار باشد.

اثاث کشی منزل

دریافت بیمه سلامت وسایل، اختیاری است که به شما پیشنهاد می‌کنیم از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید که در استادبار، خدمات بیمه وسایل انجام می‌شود و در صورتی که هریک از وسایل منزل شما در حین فرایند باربری آسیب ببیند، هزینه خسارت آن پرداخت خواهد شد.

استفاده از کارگران مجرب

یکی از دیگر از مواردی که باید برای اسباب کشی در نظر داشته باشید این است که شرکت حمل بار مد نظر شما باید از کارگران مجرب و متعهد در این زمینه برخوردار باشد. اما چه دلیلی باعث می‌شود که بخواهید به این موضوع دقت ویژه داشته باشید؟

تصور کنید که قصد اثاث کشی دارید و می‌خواهید از خدمات یک اتوبار استفاده کنید. حال اگر شما اگر یک باربری با کارگران غیر مجرب استفاده کنید، احتمال صدمه دیدن وسایل شما بالا می‌رود. همچنین استفاده از کارگران غیرمتعهد باعث می‌شود که بسته‌بندی وسایل نیز به درستی انجام نشود و فرایند نقل مکان نیز با مشکلاتی مواجه باشد.

اسباب کشی تهران

زمانی که از یک شرکت اسباب کشی با کارگرانی متعهد مانند استادبار خدمات دریافت کنید، متوجه خواهید شد که امور بسته‌بندی، انتقال بار و همین‌طور آنباکسینگ به بهترین شکل انجام می‌شود و ریسک آسیب به وسایل شما به حداقل کاهش پیدا می‌کند.

برخورداری از تعرفه‌های قانونی و زیر نظر اتحادیه

یک مرکز ارائه خدمات اسباب کشی باید خدمات خود را با تعرفه‌ای قانونی و زیر نظر اتحادیه ذکر کند. تعرفه خدماتی که یک اتوبار ارائه می‌دهد باید کاملا واضح باشند. از این رو، باید در حین رزرو نوبت برای دریافت خدمات در زمینه اثاث کشی باید به تعرفه مجموعه مورد نظر خود دقت کرده و آن را با تعرفه اتحادیه باربری مقایسه کنید.

در یک باربری یا همان مرکز ارائه خدمات مربوط به اثاث کشی برتر مانند استادبار خدمات به بهترین شکل ممکن و با تعرفه قانونی و زیر نظر اتحادیه ارائه می‌شوند. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که قیمت‌ها در استادبار به شکلی کاملا شفاف هستند و از این رو، به هیچ عنوان در حین ارائه خدمات به شما مشتریان تغییر نخواهند کرد.

تضمین عدم سرقت وسایل منزل شما

یکی دیگر از ویژگی‌های یک شرکت حمل اثاثیه برتر این است که کارگران آن کاملا قابل اعتماد هستند و تضمینی را جهت عدم سرقت وسایل شما ارائه می‌دهند. عدم سرقت وسایل همواره یکی از معضلات برای خانواده‌های ایرانی متقاضی اثاث کشی بوده است که امروزه به لطف خدمات استادبار این دغدغه رفع شده است.

اثاث کشی تهران

در نظر داشته باشید که کارگران پیش از پذیرش در استادبار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و گزینش می‌شوند. همچنین تمام فعالان این مجموعه از دید پرونده‌های کیفری نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا از تمام جهات مورد اعتماد شما باشند.

خدمات ارائه‌شده در مراکز ارائه خدمات اثاث کشی مانند استادبار

در استادبار خدمات دارای ترتیب خاص خود هستند. همین موضوع باعث می‌شود که دقت در تمام فعالیت‌های این مجموعه مشاهده شود. در این شرکت خدمات گوناگونی در زمینه اثاث کشی و حمل بار ارائه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به بسته‌بندی وسایل شما، حمل آن‌ها به موقعیت مکانی جدید و همین‌طور آنباکس و چیدمان آن‌ها اشاره کرد. هرکدام از خدماتی که در این مجموعه ارائه می‌شوند دارای مراحل خاص خود هستند که باعث تمایز خدمات باربری استادبار نسبت به باربری‌های دیگر می‌شود.

انجام بسته‌بندی وسایل منزل

تصور کنید که قصد اثاث کشی دارید و می‌خواهید وسایل منزل خود را بسته‌بندی و آماده نقل مکان کنید. در گذشته بسته‌بندی وسایل فرایندی بسیار دشوار بود و سختی‌‌‌های فراوانی را به همراه داشت. این در حالی است که در حال حاضر این فرایند نیز توسط مجموعه‌های باربری انجام می‌شود.

برای انجام بسته‌بندی اثاثیه ، شما نیاز داشتید تا وسایل مختلفی را تهیه کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به انواع کارتن و چسب اشاره کرد. در برخی مواقع نیز شما ممکن است کارتن‌هایی را تهیه کنید که ناکارآمد بود و تنها هزینه اضافی هستند. این در حالی است که شما با مراکز ارائه خدمات اثاث کشی امروزی به راحتی می‌توانید خیال خود را از مشکلات در این زمینه راحت کنید. در باربری استادبار خدمات بسته‌بندی وسایل منزل به کامل‌ترین شکل ممکن ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با یک تماس از این امکان ویژه بهره‌مند شوید.

اسباب کشی منزل تهران

در استادبار شما به راحتی این امکان را دارید تا با کارشناسان این مجموعه ارائه خدمات اسباب کشی تماس بگیرید و زمان انجام این کار را رزرو کنید. در نظر داشته باشید که پس از رزرو نوبت، کارکنان این مجموعه دقیقا در زمان اعلامی در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و بدون هیچ اتلاف وقتی کار بسته‌بندی وسایل را شروع خواهند کرد.

نکته جالب توجه درباره ارائه خدمات بسته‌بندی وسایل شما توسط استادبار این است که تمام لوازم مورد نیاز برای این کار توسط کارکنان این مجموعه تامین خواهد شد و شما نیاز به تهیه هیچ وسیله‌ای نخواهید داشت. همچنین بسته‌بندی وسایل تنها لوازم منزل کوچک را شامل نمی‌شود، بلکه مبلمان و لوازم بزرگ دیگر مانند یخچال نیز توسط کارکنان استادبار بسته‌بندی اصولی خواهند شد.

ارائه خدمات باربری

پس از بسته‌بندی، خدمات حمل بار از جمله دیگر امکاناتی است که استادبار در اختیار شما قرار می‌دهد. در نظر داشته باشید که خدمات حمل بار در این مجموعه صرفا برای نقل مکان داخل شهری نیست و شما می‌توانید خودرویی را برای جابه‌جایی‌های بین شهری و برای مصارف غیر از حمل وسایل خانه نیز درخواست کنید.استادبار خدمات حمل بار تهران به شهرستان را نیز دارد. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در ادامه به نقاط تحت پوشش استادبار اشاره خواهد شد.

پس از بسته‌بندی کالا یا خدمات،کارکنان مجرب این مجموعه در محل برای بار زدن وسایل حضور پیدا خواهند کرد. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید به تعداد دلخواه خود کارگر درخواست کنید؛ البته هرچه که تعداد کارگر بیشتر باشد، کار اسباب کشی نیز با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. البته که به همان تناسب ممکن است هزینه باربری شما بیشتر شود.

اثاث کشی منزل تهران

برای ارائه خدمات باربری، وسایل نقلیه کاملا ضدضربه خواهند شد. به این‌گونه که دیواره‌ها و کف آن با لوازمی مانند پتو ضدضربه می‌شود تا به وسایل شما آسیبی وارد نشود. برای انجام باربری کارکنان در چند مرحله با هم همکاری خواهند کرد. به عنوان مثال، دو کارگر در واحد شما وسایل خانه را آماده می‌کنند. در عین حال، دو کارگر دیگر وسایل را به کامیون یا وانت حمل بار منتقل می‌کنند. سپس، دو کارگر دیگر نیز در کنار وسیله حمل اسباب وظیفه دارند تا وسایل منزل را به اصولی‌ترین شکل ممکن داخل کامیون، وانت یا کامیونت قرار دهند.

اگر از خدمات یک مرکز غیرمجاز ارائه خدمات اسباب کشی استفاده کنید، ممکن است وسایل شما به درستی داخل وسیله حمل بار قرار نگیرند و کارگران درخواست یک وسیله دیگر حمل بار نیز بدهند. اما اگر از خدمات استادبار یا دیگر مراکز مجاز اثاث کشی استفاده کنید، وسایل منزل به اصولی‌ترین شکل ممکن در وسایل حمل بار قرار می‌گیرند.

آنباکس و چیدمان وسایل پس از تخلیه بار

از جمله دیگر خدمات استادبار می‌توان به آنباکس و چیدمان وسایل منزل پس از تخلیه بار اشاره کرد که به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک آن به راحتی بتوانید وسایل را مرتب کرده و سر جای خود قرار دهید. شاید ابتدا تصور کنید که کارکنان این مجموعه پس از آنباکس و چیدمان وسایل، وسایل اضافی و باقی‌مانده مانند چسب‌های استفاده شده را در خانه رها می‌کنند. این در حالی است که استادبار متعهد است پس از چینش وسایل، تمام اضافات را با خود از محیط شما خارجی کرده و فضا را بدون هیچ کثیفی تحویل دهد.

شرکت اثاث کشی

پس از رساندن وسایل به موقعیت مکانی مورد نظر شما، نوبت به این می‌رسد که تخلیه بار و انتقال آن‌ها به بهترین شکل انجام شود. در ادامه و در صورتی که تمایل داشته باشید، کارکنان این مجموعه وسایل منزل شما را به نوبت و با دقتی مثال‌زدنی آنباکس می‌کنند و طبق نظر شما در سر جای خود قرار می‌دهند. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که اگر بسته‌بندی وسایل نیز توسط استادبار انجام شده باشد، بسته‌بندی‌های وسایل خانه دارای شماره و نشانه‌ای خواهند بود که این اعداد و نشانه‌ها، نشان دهنده این هستند که هر کارتن مربوط به کدام بخش از خانه است.

آنباکسینگ و چیدمان هر بخش از وسایل منزل در جلوی چشم شما انجام خواهد شد. از این رو، احتمال اینکه وسیله‌ای در جا و مکان نادرست قرار بگیرد، تقریبا صفر می‌شود. همچنین پس از آنباکسینگ نیز همان‌طور که گفته شد، وسایل منزل به دقت تمیز خواهند شد و مانند روز اول خواهند درخشید. لازم به ذکر است که ارائه خدمات آنباکسینگ وسایل ممکن است در آن زمان که شما قصد دریافت آن را دارید، انجام نشود، از این رو پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با کارشناسان مرکز ارائه خدمات اسباب کشی استادبار تماس بگیرید.

لوازم بسته‌بندی وسایل منزل در استادبار چیست

در استادبار، بسته‌بندی وسایل با نهایت دقت و توسط لوازم مختلفی انجام می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان Bubble Wrap (نایلون حباب‌دار)، انواع کارتن سه لایه، پنج لایه، هفت لایه و رگال‌دار و همین‌طور چسب‌های پهن مخصوص اشاره کرد. در ادامه به معرفی کاربردهای برخی از این موارد می‌پردازیم.

اسباب کشی یا اثاث کشی

انواع نایلون، ساک و چسب برای انجام بسته‌بندی وسایل

برای بسته‌‌‌بندی صحیح و اصولی لوازم منزل باید موارد مختلفی استفاده شوند. انواع نایلون از جمله پلاستیک‌های حباب‌دار از جمله وسایلی هستند که در حین بسته‌بندی از آن‌ها استفاده می‌شود. تصور کنید قصد دارید تا مبلمان خود را بسته‌بندی و ضدضربه کنید. برای این کار کارتن مخصوص وجود ندارد که بتوانید با کمک آن مبل را بسته‌بندی و ضدضربه کنید. این در حالی است که با کمک نایلون‌های مختلف از جمله بابل رپ به راحتی می‌توان این کار را انجام داد.

برای جمع کردن برخی وسایل به صرفه نیست که بخواهید از کارتن استفاده کنید. از این رو، باید به سراغ ساک‌های زیپ‌دار بروید. به همین خاطر، کارکنان استادبار برای انجام بسته‌بندی از ساک‌های زیپ‌دار مختلفی نیز استفاده خواهند کرد. شایان ذکر است که ساک، انواع نایلون و چسب‌های پهن مورد نیاز برای بسته‌بندی وسایل همه توسط کارکنان استادبار تهیه خواهند شد و شما نیازی به گشتن دنبال آن‌ها ندارید.

کارتن‌های سه لایه؛ مورد نیاز برای انواع اسباب کشی

یکی دیگر از موارد مورد استفاده در حین بسته‌بندی کالا، کارتن سه لایه است. این کارتن‌ها از دو لایه پوشش کاغذ در پشت و رو و یک لایه مقوا در وسط تشکیل شده‌اند. همین موضوع باعث می‌شود که بخواهید از آن‌ها تنها برای حمل وسایل سبک استفاده کنید.

برای حمل وسایل سنگین مانند ساعت‌های فلزی یا ظروف چینی سنگین، پیشنهاد می‌کنیم به دنبال یک کارتن با تعداد لایه‌های مقوایی بالاتر باشید. از کارتن‌های سه لایه می‌توان برای حمل وسایل سبک مانند ظروف پلاستیکی یا دیگر وسایل سبک استفاده کرد. کارتن‌های سه لایه تنها در ابعاد کوچک تولید می‌شوند و برای اسباب کشی وسایل ریز کاربرد دارند.

کارتن‌های پنج لایه؛ مورد استفاده در تمام اثاث کشی ها

کارتن‌های پنج لایه را می‌توان محبوب‌ترین کارتن‌های مناسب بسته‌بندی دانست که کارتن‌های موزی نیز از آن جنس هستند. این کارتن‌ها علاوه بر دو لایه کاغذ روکش از سه لایه مقوا نیز تشکیل شده‌اند که باعث می‌شود تا مقاومت مناسبی برای حمل وسایل داشته باشند. کارتن‌های پنج لایه دارای ابعاد مختلفی هستند که برخلاف انواع سه لایه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. همچنین به دلیل ابعاد متنوع و مقاومت مناسب، در انواع اسباب کشی یا اثاث کشی می‌توان از آن استفاده کرد.

کارتن‌های هفت لایه؛ مورد استفاده برای حمل وسایل سنگین در اثاث کشی

کارتن‌های هفت لایه از جمله دیگر لوازمی هستند که در بسته‌بندی وسایل منزل از آن‌ها استفاده می‌شود. به لطف این کارتن‌ها، وسایل سنگینی مانند ماشین لباسشویی یا وسایل دیگر را می‌توان به راحتی بسته‌بندی کرد. چرا که در این کارتن‌ها ۵ لایه مقوا مقاوم استفاده شده است. این کارتن‌ها تنها در ابعاد بزرگ ساخته می‌شوند و به دلیل قیمت بالا تنها در برخی مواقع در اسباب کشی از آن‌ها استفاده می‌شود.

شرکت اسباب کشی

کارتن‌های رگال‌دار مناسب برای اثاث کشی

آیا می‌خواهید لباس‌های شما بدون هیچ‌گونه تاشدگی در کارتن قرار بگیرند؟ کارتن‌های رگال‌دار به این صورت طراحی شده‌اند که لباس‌ها را می‌توان دقیقا همان‌طور که می‌خواهید در آن‌ها قرار دهید، بدون آن که ذره‌ای این لباس‌ها فرم خود را از دست بدهند.

برای حمل بار در استادبار از چه وسایل نقلیه‌ای استفاده می‌شود

وسایل نقلیه مختلفی در استادبار آماده ارائه خدمات به شما هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به انواع وانت از جمله پراید، آریسان، پیکان و نیسان آبی اشاره کرد. همچنین کامیونت‌های مختلفی مانند خاور و ایسوزو نیز در این مجموعه آماده ارائه خدمات هستند. لازم به ذکر است که تمام خودروهای این مجموعه دارای دو مدل بدون سقف و مسقف هستند. به طور کلی، از جمله وسایل نقلیه این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وانت پراید
 • وانت نیسان
 • وانت آریسان
 • وانت پیکان
 • کامیونت هیوندا
 • کامیونت ایسوزو
 • کامیونت جک
 • کامیونت خاور
 • کامیون خاور

برخی مناطق تحت پوشش مرکز خدمات اسباب کشی استادبار

در استادبار مناطق مختلف تهران مورد پوشش قرار دارند و از این رو، شما به راحتی می‌توانید تنها با یک تماس از خدمات ما در جای‌جای این شهر بهره‌مند شوید.باربری شمال تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری مرکز تهران و همچنین باربری کرج از شعبه های فعال شرکت استادبار است. با این حال، اگر قصد اسباب کشی در این شهر را دارید، پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی نقاط تحت پوشش اثاث کشی استادبار، پس از بررسی جدول زیر و عدم مشاهده محله خود، با کارشناسان استادبار تماس بگیرید.

جنوب تهران غرب تهران شرق تهران شمال تهران
مشیریه جنت آباد تهران نو تجریش
شهرک مسعودیه پونک تهرانپارس نیاوران
افسریه شهرک آزادی نارمک قلهک
شاپور ستارخان سرخه حصار دروس
مولوی آریا شهر شهرک زیتون فرمانیه

استادبار؛ انتخاب اول و آخر شما در امر اسباب کشی

برای اسباب کشی در شهر تهران باید ابتدا باربری تهران مناسب آن را انتخاب کنید. مراکز ارائه خدمات اسباب کشی مختلفی در تهران وجود دارند که استادبار یکی از بهترین‌های این مراکز به شمار می‌رود. در استادبار خدمات اسباب کشی تنها مربوط به حمل و نقل بار نمی‌شود و شما می‌توانید در این مجموعه خدمات مربوط به بسته‌بندی، آنباکسینگ و چیدمان وسایل در پیش و از پس از اثاث کشی دریافت کنید.

اگر با جستجوی عباراتی مثل “برترین مراکز اسباب کشی در تهران” یا “بهترین مراکز ارائه خدمات اثاث کشی در تهران” به این صفحه آمده‌اید، پس از دریافت خدمات از استادبار متوجه خواهید شد که چرا این نام‌ها برازنده ماست. شما می‌توانید برای رزرو نوبت جهت دریافت خدمات، همین حالا با کارشناسان ما با شماره پنج رقمی ۴۳۶۶۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)