• اتوبار تهران

 • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

 • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

 • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

اتوبار

مسئله بزرگ یافتن اتوبار برای حمل لوازم

اگر بخواهید که در شهر بزرگی مانند تهران یک اتوبار پیدا کنید، انتخاب‌های زیادی پیش‌رو خواهید داشت. البته که به همه‌ی اتوبارهای تهران نمی‌توان اعتماد کرد؛ زیرا همه‌ی این باربری ها دارای مجوز رسمی نیستند و ممکن است که مشکلات بزرگی را برای شما به وجود بیاورند. اینجاست که پیدا کردن اتوبار تهران مورد اعتماد اندکی سخت‌تر شده و مشتریان با چالش‌های جدی‌تری مواجه می‌شوند.

با وجود چنین شرایطی، مشتریان باید برای انتخاب اتوبارها دقت بیشتری به خرج دهند؛ زیرا انتخاب اتوباری نامناسب می‌توان علاوه بر زیان‌های مالی، وقت ارزشمندشان را هدر بدهند. در ادامه قصد داریم به شما بگوییم که شرکت های حمل بارنامعتبر چه ویژگی‌هایی دارند و چه مشکلاتی را برای مشتری به وجود می‌آورند. همچنین در انتها خدماتی را می‌شناسید که بهترین اتوبار تهران به شما ارائه خواهد کرد.

اتوبار تهران

چالش‌های بزرگی که اتوبارهای نامعتبر ایجاد می‌کنند

زمانی که صحبت از یک اتوبار می‌شود که تجربه زیادی در ارائه خدمات در این زمینه ندارد، مشکلاتی به وجود می‌آید. هر کدام از این مشکلات به نوعی روی تجربه مشتری تاثیر می‌گذارند که در بخش‌های مختلف به وضوح حس می‌شوند. برای مثال زمانی که از اتوباری نامعتبر برای جابه‌جایی وسایل خود کمک می‌گیرید، نگرانی‌هایی را تجربه خواهید کرد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • مشکلات مربوط به زمان‌بندی ارائه خدمات که در اسباب‌کشی بسیار مهم است
 • دریافت هزینه‌ها که مشتری را بابت مسائل مالی نگران خواهد کرد
 • عدم اطمینان از جابه‌جایی وسایل به شیوه استاندارد و آسیب دیدن آن‌ها
 • صدمه‌ دیدن محیط به خاطر حمل نادرست لوازم که خسارت‌هایی را روی دوش مشتری می‌گذارد

وجود چنین نگرانی‌هایی در مراحل انجام حمل وسایل که به تنهایی کار استرس‌زایی است، برای مشتریان مشکل بزرگی خواهد بود. به همین دلیل باید در انتخاب موسسات حمل اثاثیه منزل دقت بیشتری به خرج دهید.

اولین چالش بزرگ، بد قولی‌های اتوبار تهران در ارائه خدمات

اولین چالشی که استفاده از اتوبارهای نامعتبر به همراه دارد، بدقولی این اتوبار ها در ارائه خدمات است. برای مثال فرض کنید که برنامه اثاث کشی را برای صبح تنظیم کرده‌اید تا در مقصد برای چیدمان وقت کافی داشته باشید. زمانی که سفارش حمل بار را در اتوبار ثبت می‌کنید و سر ساعت منتظر کارگران و وسیله باری هستید، اما باید تاخیری چند ساعته مواجه می‌شوید.

در چنین شرایطی که اتوبارها با بد قولی خدمات خود را ارائه می‌دهند، در نهایت به رضایت مشتری نمی‌رسند. همچنین مشتری با این شرایط با مشکلات زیادی برخورد می‌کند که هر کدامشان باعث عدم صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های اسباب کشی منزل می‌شوند.

شرکت اتوبار تهران

خدمات به شدت محدود

از اتوباری که زیرساخت‌های قوی ندارد و خارج از قوانین اتحادیه صنف باربری تهران فعالیت می‌کند، نباید انتظار خدمات جامعی داشته باشید. همچنین این اتوبارها در بخش‌های مختلف محدودیت‌هایی را برای مشتری ایجاد می‌کنند که در جدول زیر با جزئیات بیشتر مشاهده خواهید کرد:

خدمات ارائه شده توسط اتوبار محدودیت‌های مورد نظر
اعزام کارگر و خودرو به مناطق مختلف پایتخت عدم پوشش تمامی مناطق به خاطر مسائلی مانند فاصله دور، محدوده طرح ترافیک یا ساعات شلوغی
حمل وسایل در حجم‌های گوناگون محدودیت در حجم برخی از بارها به دلیل کامل نبودن ناوگان
ثبت سفارش مشتری در تاریخ مورد نظر پر بودن درصد زیادی از تاریخ‌ها به خاطر تعداد محدود کارگران و وسایل باری

موارد بالا فقط محدودیت‌هایی هستند که در خدمات پایه این شرکت ها وجود دارند، بلکه محدودیت‌های بیشتری در خدمات این اتوبارها دیده می‌شود. همچنین درصد زیادی از مشتریان بهترین اتوبار تهران را فقط با ارائه خدمات گسترده  و بدون محدودیت می‌شناسند و به استفاده از چنین اتوبارهایی هیچ نیازی ندارند.

نرخ‌نامه آزاد و دریافت هزینه‌های گزاف

بدون شک مهم‌ترین مسئله‌ای که در انتخاب باربری برای حمل اثاثیه وجود دارد، هزینه دریافتی آن ها است. با قاطعیت می‌توان گفت که اتوبارهای نامعتبر در این مورد هم باز باعث ناامید شدن مشتری خواهند شد؛ زیرا بر اساس نرخ‌نامه آزاد فعالیت می‌کنند که بیشتر به سود خود آنهاست.

برترین اتوبار

بدیهی است که در این شرایط مشتری باید هزینه اضافی را بابت خدمات ناکافی بپردازد. این اتوبارها هزینه‌هایی را از مشتری دریافت می‌کنند که در حالت عادی اختلاف قابل توجهی با نرخ‌نامه رسمی اتحادیه باربری در تهران است. همچنین اتوبار ها از اطلاعات ناکافی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌هایی را از آن‌ها می‌گیرند. برای مثال هزینه‌هایی بابت استفاده از تجهیزات شرکت حمل اسباب، انعام کارگران، هزینه جداگانه بابت لوازم خاص و دیگر موارد این چنینی که هیچ کدام بر عهده مشتری نیست.

ناوگان باری کوچک و فرسوده که تجهیز نیست

اتوبارهای کوچک که خدمات محدودی را در مناطق مشخص ارائه می‌دهند، دارای ناوگان بزرگی نیستند. برای مثال اگر یکی از ساکنین منطقه بخواهد که به محدوده دورتری نقل مکان کند، نمی‌تواند از خدمات این گروه ها کمک بگیرد. همچنین در صورتی که اتوبار با درخواست مشتری موافقت کند، هزینه قابل توجهی را بابت این مسافت دریافت خواهد کرد.

هنگامی که ناوگان اتوبار تعداد وسایل باری اندکی را شامل می‌شود، مشتری دیگر نمی‌تواند برای تاریخ‌ مورد نظرش درخواست حمل بار بدهد؛ زیرا این وسایل باری محدود در بیشتر مواقع آماده به خدمت‌رسانی نیستند. در طرف دیگر این تشکل ها به سلامت فنی و ظاهری وسایل باری ناوگان خود اهمیتی نمی‌دهند. به همین دلیل ممکن است که خرابی‌های ناشی از فرسودگی‌ وسیله باری در هنگام ارائه خدمات اتفاق بیافتد. ناگفته نماند که این ناوگان‌های باری مجهز به تجهیزات جانبی حمل اثاثیه منزل نیستند و ممکن است به وسایل ارزشمند مشتریان آسیب بزنند.

هماهنگ نبودن با خدمات اتوبارهای معتبر

در حال حاضر اگر به سراغ بهترین اتوبار تهران بروید، خدمات جدیدی را دریافت می‌کنید که در اتوبارهای نامعتبر پایتخت وجود ندارند. این خدمات از آخرین متدهای روز دنیا برای حمل وسایل سرچشمه گرفته و مزایای ارزشمندی را در اختیار مشتریان می‌گذارد. برای مثال این خدمات ارزشمند کار جابه‌جایی را ساده‌تر خواهند کرد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • خدمات بسته‌بندی وسایل با متریال مخصوص مثل پلاستیک‌ و فوم‌های ضربه‌گیر، جعبه‌های استاندارد، سلفون و… که برای افراد شاغل و دارای محدودیت زمانی مناسب است
 • چیدمان وسایل در محل پس از تخلیه بار
 • خدمات ویژه برای مشتریان خاص مانند سالمندان یا افراد دارای معلولیت‌های جسمی

هنگامی که چنین خدمات ارزشمندی توسط بهترین اتوبارهای تهران ارائه می‌شود، دیگر جایی برای خدمات محدود و بسیار قدیمی گروه های دیگر باقی نمی‌ماند. به همین دلیل باید به دنبال بهترین اتوبار تهران بود تا به این خدمات ارزنده رسید.

اتوبار در تهران

کارگران دوره ندیده که مورد تایید اتوبار نیستند

قطعا مشتریانی که قصد جابه‌جایی وسایل ارزشمندشان به محل جدید را دارند، نسبت به سلامت فیزیکی و امنیت آن‌ها نگران هستند. در چنین شرایطی کارگران دوره ندیده که هیچ ضمانتی در هنگام استخدام از آن‌ها گرفته نشده است، می‌توانند که به این نگرانی رنگ واقعیت ببخشند.

متاسفانه با اینکه درصد زیادی از صنف اتوبارهای تهران را کارگران زحمتکش و درستکار تشکیل می‌دهند، اما در این میان برخی افراد هستند که به حقوق مشتریان پایبند نیستند. به همین دلیل در هنگام جابه‌جایی به وسایل مشتری آسیب می‌زنند و اتوبار نیز خسارتی بابت آن نمی‌پردازد.

احتمال بالای آسیب دیدن لوازم مشتریان

کارگران دوره ندیده، وسایل نقلیه باری فرسوده و دیگر عواملی که در یک اتوبار نامعتبر دیده می‌شوند، به خوبی شرایط لازم برای آسیب دیدن وسایل را فراهم می‌کند. در حالت عادی، طبیعی است که برخی وسایل به خاطر اشتباهات غیر ارادی آسیب ببینند و به مشتری خسارت مالی بزنند، ولی نحوه برخورد با این خسارت از اهمیت زیادی برخوردار است.

متاسفانه اتوبارهایی که دارای مجوز نیستند و به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند، در این بخش نیز خدمات ایده‌آلی را در اختیار مشتری نمی‌گذارند. برای مثال محموله باری توسط شرکت‌های معتبر بیمه نخواهد شد و در صورت هرگونه آسیب مشتری باید خسارت‌های وارده را بپردازد.

اتحادیه اتوبار تهران

عدم ارائه فاکتور رسمی و قابل اطمینان

زمانی که اتوباری دارای مجوز رسمی نیست، قطعا فاکتور رسمی با مهر به مشتری ارائه نخواهد کرد. همچنین با عدم ارائه فاکتور، مشتری باید مشکلات زیادی را به جان بخرد. برای مثال با وجود فاکتور رسمی، اگر در هنگام ارائه خدمات، برخی از توافقات انجام نشوند، مشتری توان پیگیری خواهد داشت. همچنین با وجود این ویژگی امکان شکایت از اتوبار به خاطر تخلفات در مراجع قانونی نیز وجود دارد. البته که با وجود فاکتور مشتری می‌تواند روی هزینه‌های پرداخت شده نیز اطمینان بیشتری داشته باشد.

استاد بار، بهترین اتوبار تهران با خدماتی خاص

شاید تا این قسمت از مطلب امید خود را برای پیدا کردن بهترین اتوبار تهران از دست داشته باشید، اما با استاد بار می‌توانید به این ناامیدی پایان بدهد. در استاد بار دیگر خبری از مشکلات سایر اتوبارهای نامعتبر فعال در پایتخت نیست. بلکه با مجموعه استاد بار به خدماتی دسترسی پیدا می‌کنید که همگی مزایای ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

ارزانترین اتوبار تهران

در استادبار سعی شده تا روش‌های قدیمی ارائه خدمات در اتوبارها دیگر وجود نداشته باشد. بلکه خدمات بر اساس آخرین متدهای روز دنیا در اختیار مشتریان عزیز پایتخت قرار بگیرد. البته که برخی خدمات خاص در اتوبار استاد بار گنجانده شده تا تمایز ما با سایر اتوبارها به راحتی حس شود.

معرفی خدمات و ویژگی‌های برتر استاد بار

یکی از مهم‌ترین آرمان‌هایی که در مجموعه ما به عنوان اتوبار تهران وجود دارد، ارائه خدمات متفاوت و برتر است. به همین دلیل لیست کاملی از خدمات در استاد بار به وجود آمده تا مشتریان عزیز تجربه خوبی هنگام استفاده از اتوبار استاد بار به دست بیاورند. همچنین هر یک از این خدمات و ویژگی‌ها دنیایی از مزایا را در اختیار مشتریان عزیز می‌گذارند که هر کدام به نوعی ارزشمند خواهند بود.

مجوز رسمی از صنف اتوبارهای پایتخت

اول از همه باید بگوییم که استاد بار به هیچ عنوان شبیه به سایر اتوبارهای نامعتبر فعال در پایتخت ندارد. استاد بار برای اینکه به صورت رسمی برترین اتوبار تهران باشد، با مجوز معتبر از اتحادیه اتوبارهای پایتخت کار می‌کند. با وجود مجوز رسمی، مشتریان عزیز دیگر نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما نخواهند بود. همچنین استاد بار کاملا به قوانین اتحادیه پایبند بوده و به ارزش‌های مشتری مداری پایبند است تا همیشه عنوان بهترین را داشته باشد.

اتوبار های تهران

کارگران مطمئن و با تجربه

تیم حمل لوازم و وسایل استاد بار را مجموعه‌ای از افراد با تجربه و مطمئن تشکیل می‌دهند. اول از همه باید بدانید که تیم جابه‌جایی و کارگران کاملا مورد تایید استاد بار هستند. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که نگران موضوعاتی مانند کسری وسایل در مبدا باشید؛ زیرا چنین اتفاقاتی در تیم حرفه‌ای استاد بار جایی ندارند. البته که کارگران با تجربه ما به تنهایی خیال شما را از بابت دیگر اتفاقات راحت خواهند کرد.

اگر نگران خرابی لوازم ارزشمندتان در مقصد هستید، کافیست کار را به کارگران استاد بار بسپارید. تیم کارگران استاد بار به شما این اطمینان را می‌دهند تا در کمال امنیت وسایل را در وسیله باری بارگیری و تخلیه کنند. همچنین در مسیر حمل اثاث نیز به محیط مورد نظر هیچ آسیبی وارد نمی‌شود.

ارائه فاکتور و بیمه‌نامه معتبر

از لحظه‌ای که درخواست خود را در اتوبار تهران استاد بار ثبت می‌کنید، فاکتوری معتبر به نام شما ایجاد خواهد شد. شما در این فاکتور می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس مبدا، آدرس مقصد، هزینه حمل بار، ریز هزینه برای خدمات جانبی و سایر موارد این چنینی را به شکل دقیق مشاهده کنید. با وجود این فاکتور هر زمان که ابهامی در مورد هزینه‌های محاسبه داشته باشید، تیم پشتیبانی استاد بار در خدمتتان هستند.

جالب است بدانید که در صورت رخ دادن حوادث که باعث ایجاد آسیب به لوازم می‌شوند، مشتریان اتوبار ما خسارت سنگینی را متحمل نمی‌شوند؛ زیرا ما خدمات بیمه را از معتبرترین شرکت‌های بیمه کشور برای لوازم باری ارزشمندشان در نظر گرفته‌ایم. با وجود بیمه‌نامه معتبر، هنگام حوادث احتمالی، مشتری دیگر نگران خسارت‌های سنگین وارد شده نخواهد بود.

تعهد در ارائه خدمات

تیم پرتلاش اتوبار تهران استاد بار همیشه رضایت مشتریان عزیز را اولین اولویت خود قرار می‌دهند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات در مجموعه استاد بار به بیشترین حد ممکن رسیده و تمامی خدمات به دقیق‌ترین شکل ممکن به مشتری ارائه می‌شود. پس در صورتی که نمی‌خواهید هنگام انتقال وسایل با مشکلات بزرگی مواجه شوید، از مجموعه ما کمک بگیرید. همچنین باید بدانید که تیم پشتیبانی هر لحظه در کنارتان هستند تا کیفیت خدمات را به طور کامل کنترل کنند.

خدماتی کامل، اما با قیمتی مناسب

از آنجایی که استاد بار بهترین اتوبار تهران است و باید در زمینه‌های مختلف برتر باشد، قیمت‌های ایده‌آلی را برای خدمات خود در نظر گرفته است. باید بدانید که استاد بار کاملا بر اساس نرخ‌نامه رسمی اتحادیه اتوبارهای تهران خدمات خود را قیمت گذاری کرده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی‌کند. همچنین در هنگام ثبت درخواست کلیه هزینه‌ها به مشتریان محترم توضیح داده می‌شود تا در هنگام پرداخت هیچ ابهامی در مورد قیمت‌ها وجود نداشته باشد.

ارائه خدمات متمایز از سایر اتوبارهای پایتخت

یکی دیگر از نکاتی که استاد بار را به معتبرترین اتوبار تهران تبدیل می‌کند، خدمات متفاوت ما نسبت به سایر اتوبارهای فعال در پایتخت است. با وجود خدمات بیشتر مشتری برای حمل وسایل خود دیگر چالش‌های زیادی را تحمل نمی‌کند و در عوض به مزایای ارزشمندی نیز می‌رسد. این خدمات عبارتند از:

 • خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل کامل کلیه وسایل سبک و سنگین با استفاده از متریال مخصوص و متدهای تخصصی که از آسیب‌های احتمالی به وسایل جلوگیری می‌کند
 • ارائه خدمات ویژه به افرادی که توانایی حمل اثاثیه سنگین را ندارد
 • خدمات حمل بار VIP
 • چیدمان وسایل در مقصد برای افزایش سرعت ارائه خدمات

با وجود این خدمات متمایز که در سایر اتوبارهای پایتخت دیده نمی‌شوند، استاد بار گزینه ایده‌آل برای حمل اثاثیه منزل یا محل کار شما خواهد بود. همچنین نیازی نیست که نگران هزینه استفاده از خدمات خاص استاد بار باشید؛ زیرا با کمترین هزینه ممکن به مزایای ارزشمندشان می‌رسید.

معروفترین اتوبار تهران

ناوگان باری از وسایل حمل بار متفاوت

مهم نیست که قصد دارید وسایل کامل یک خانه ویلایی بزرگ یا چند جعبه بسیار کوچک را حمل کنید؛ زیرا استاد بار با توجه به حجم باری که دارید، بهترین و مناسب‌ترین وسیله نقلیه باری را بریا شما اعزام می‌کند. در ناوگان شرکت استاد بار چندین کامیون، کامیونت و وانت وجود دارد که همگی برای حمل بار با کمترین آسیب استانداردسازی شده‌اند. همچنین زمانی که از وسیله باری با توجه به حجم بار استفاده می‌شود، علاوه بر اینکه لوازم سالم  می‌مانند، مشتری هزینه به مراتب کمتری می‌پردازد.

اعزام کارگر فقط برای حمل لوازم

در مواردی دیده شده که مشتریان عزیز برای انتقال وسایل خود نیازی به وسیله نقلیه باری ندارند، بلکه به چند کارگر برای جابه‌جایی‌های کوتاه نیازمند هستند. اگر شما هم در چنین شرایطی هستید، از اتوبار ما کمک بگیرید تا کارگران مجرب ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در کنار شما حاضر شوند. با وجود کارگران با تجربه مجموعه، مراحل انتقال وسایل ارزشمند شما به صورت اصولی با هزینه‌ای ایده‌آل در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

تیم کارشناسان مجرب

استاد بار علاوه بر این که معروف ترین اتوبار تهران است، بهترین کارشناسان و مشاوران را نیز در اختیار دارد. جالب است بدانید که مراحل ثبت درخواست در استاد بار به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. کافیست از طریق سایت یا شماره تماس‌های درج شده در آن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا حین ثبت درخواست، شما را برای حمل وسایلتان به شکل کامل راهنمایی کنند. همچنین اگر در هنگام استفاده از خدمات با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی استاد بار ارتباط بگیرید.

موسسه اتوبار تهران

چرا باید از خدمات بسته‌بندی استاد بار استفاده کنیم؟

شاید در نگاه اول بسته‌بندی کردن لوازم منزل بسیار ساده به نظر برسد و نیازی به استفاده از خدمات بسته‌بندی وسایل استاد بار وجود نداشته باشد. اما زمانی که انجام این کار را به تیم حرفه‌ای برترین اتوبار تهران می‌سپارید، به مزایای ارزشمندی می‌رسید که به شرح زیر هستند:

 • کمتر شدن مراحل جمع‌آوری وسایل
 • استفاده از متریال مخصوص بسته‌بندی با توجه به نوع لوازم
 • جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به خاطر بسته‌بندی غیر اصولی
 • هزینه مناسب در کنار مزایای ارزشمند

با وجود این مزایای ارزشمند، بهتر است که با هزینه‌ای ناچیز مراحل بسته‌بندی را به تیم مجرب استاد بار بسپارید. همچنین در صورتی که شاغل هستید و وقت زیادی برای انجام این کار ندارید، با استاد بار تمامی لوازم منزلتان را در کمترین زمان ممکن با بسته‌بندی اصولی خواهد دید.

مشخصات وسایل باری موجود در ناوگان استاد بار

وسایل باری که در ناوگان استاد بار قرار می‌گیرند، باید بهترین باشند تا خدمات ایده‌آلی در بزرگترین اتوبار تهران ارائه کنند. هر یک از وسایل باری موجود در ناوگان دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند و برای حمل بارهای خاصی توصیه می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که آن‌ها را بهتر بشناسید تا در نهایت بهترین وسیله باری را برای حمل وسایل خود انتخاب کنید.

کامیون‌های مسقف و بدون سقف

در ناوگان استاد بار چندین کامیون وجود دارد که با فضای بار مسقف و بدون سقف هستند. این کامیون‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی بوده که آن‌ها را برای بارهای گوناگونی مناسب‌تر می‌کند. این ویژگی‌های مهم در جدول زیر قرار دارند:

کامیون مسقف کامیون بدون سقف
توانایی انتقال بار در حجم بالا توانایی انتقال حجم بار بالا
امکان فعالیت در شرایط آب و هوایی نامناسب فعالیت در شرایط هوایی مناسب یا بارهایی که در این شرایط آسیب نمی‌بینند
مناسب برای انتقال لوازم گوناگون در مسافت‌های طولانی امکان بارگیری بیشتر و انتقال در مسافت‌های کوتاه

با وجود کامیون‌های مسقف و بدون سقف، می‌توانید حجم بالایی از وسایل مختلف بین نقاط گوناگون شهر جابه‌جا کنید. همچنین باید بدانید که فضای بار این کامیون‌ها به تجهیزات گوناگونی مجهز شده تا با مهارسازی لوازم از حرکت و آسیب دیدن آن‌ها جلوگیری کند.

وانت‌های سبک و سنگین

وانت‌های سبک و سنگین بهترین انتخاب ممکن برای انتقال وسایل حجیم و سنگین مانند یخچال، ماشین لباسشویی، تجهیزات صنعتی و دیگر موارد مشابه در مسافت‌های کوتاه هستند. همچنین این وسایل باری زمان بارگیری و تخلیه کوتاهی دارند که توسط تعداد کارگران کمتری قابل انجام است.

ناوگان اتوبار

کامیونت‌های به‌روز و مجهز

کامیونت‌های به‌روز را در اتوبار تهران می‌توانید پیدا کنید. این کامیونت‌ها فضای بار کافی برای انتقال لوازم واحدهای اداری و مسکونی با ابعاد متوسط را دارند. به همین دلیل انتقال کلیه وسایل در یک مرحله انجام می‌شود که هزینه‌ها و زمان مورد نیاز انجام این کار را به خوبی کاهش می‌دهد.

با خیال آسوده از استاد بار برای جابه‌جایی وسایل کمک بگیرید

اگر به دنبال بهترین اتوبار تهران هستید و قصد جابه‌جایی وسایل گوناگون را دارید، کار را به استاد بار بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با صرف کمترین هزینه و وقت ممکن به این هدف برسید. کافیست تلفن را بردارید و همین الان با تیم کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)