• باربری کرج

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده و حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

باربری کرج

باربری و اتوبارکرج

یکی از کارهایی که ممکن است هر فردی در کرج هرچند سال یکبار به آن نیاز پیدا کند حمل اثاثیه و اسباب کشی در کرج است. پروسه باربری فرآیندی زمان بر است که همراه خود سختی ها و دل مشغولی های مختص به خود را دارد. باربری کرج براین باوراست که با ارائه خدمات باربری و بسته بندی لوازم تا قسمتی از دغدغه های جابجایی را بکاهد.باربری کرج به شما کمک می‌کند تا با یک اسباب کشی اصولی که توسط کارگر متخصص انجام می‌شود، اثاث کشی راحت‌، آسان و بدون دردسری داشته باشید.همانطور که می دانید
امروزه شهر کرج بسیار وسیع و گسترده شده است و ساختمان سازی های انبوه در نقاط مختلف آن شده که به تبع آن باعث می شود تا اسباب کشی ها و باربری هایی بیشتر از پیش در این شهر اتفاق بیفتد. همین موضوع هم باعث شکل گیری اتوبار های مختلفی در کرج و استان البرز شده است. باربری کرج مفتخر است که یکی از بهترین ها در محدوده کرج می باشد و سالیان سال است که به این فعالیت مشغول است.
یکی از مواردی که در این دوران باربری و اثاث کشی مهم است موضوع زمان می باشد. زمان بندی و موضوع مدیریت زمان حتی در هزینه ها هم به صورت مستقیم تاثیر می گذارد. باربری کرج همواره سعی بر این دارد تا در سریعترین زمان ممکن فرآیند حمل بار در کرج را انجام دهد و اسباب کشی برای افراد با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ها انجام شود.

حال بریم سراغ موضوعات و سوالاتی در خصوص  حمل اسباب منزل و حمل بار در کرج که ممکن است ذهن افراد را درگیر کند و دغدغه برایشان به وجود بیاورد.

-جمع آوری لوازم و اثاثیه و چیدن اثاث در کارتن ها
-حمل وسایل سنگین از قبیل مبلمان های بزرگ، میزناهارخوری ، یخچال های سایز بزرگ و …..
-حمل و جابه جابی وسایل در راهرو ساختمان و پله ها
و این جاست که نیاز به یک شرکت باربری و اتوبار در کرج پیدا می کنیم و درگیر این موضوع می شویم که اتوبار مطمئن و حرفه ای که بتواند بدون آسیب دیدن وسایل آن ها را جا به جا کند را از کجا باید پیدا کنید یا باربری که مناسب ترین هزینه ها را با بهترین کیفیت داشته باشد و اینکه آیا می توانیم به هر اتوباری اطمینان کنیم ؟
باربری کرج با سال ها تجربه این نوید را به شما می دهد که احتیاجی به جستجو زیاد نیست چون ما اینجاییم تا بهترین کیفیت خدمات باربری را با مقرون به صرفه ترین هزینه ها در اختیارتان بگذاریم. اتوبار کرج بهترین باربری در محدوه کرج و شهر البرزمی باشد که کسب رضایت مشتریان، اولویت در کارمان است.همه پرسنل باربری کرج با ارائه خدمات حمل اثاثیه(اثاث کشی و اسباب کشی) و بسته بندی اثاثیه در خدمت شما عزیزان هستند.

اتوبار کرج

خدمات اتوبار کرج

• حمل و جا به جایی لوازم اداری
• حمل گاوصندوق های مختلف
• بسته بندی حرفه ای و اصولی لوازم و اثاثیه های مختلف
• ارائه انواع ماشین های باربری و برای مختلف
• استفاده ازنیرو های مسئولیت پذیر و متخصص و قوی
• بسته بندی استاندارد و حرفه ای لوازم
• ارائه مشاوره رایگان برای حمل و بسته بندی

اصول باربری در اتوبار کرج

رعایت اصول استاندارد و ایمنی در باربری کرج اهمیت ویژه ای دارد، زیرا علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدن لوازم و وسایل از آسیب جانی افراد و پرسنل هم جلوگیری می شود. اتوبار هم مانند هر موضوع دیگری اصول و قواعد مخصوص به خودش را دارد مانند اصول بسته بندی و چیدمان صحیح اثاثیه در ماشین های حمل بار. کارگران و پرسنل علاوه بر قدرت جسمانی باید مهارت و دانش چیدمان اثاثیه را به خوبی بدانند تا به بهترین شکل و بدون فضای خالی یا آسیب دیدن لوازم آن ها را مرتب منظم بچینند.
اتوبار کرج برای بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار در کرج در تمامی مناطق آماده خدمت رسانی می باشد. تنها با یک تماس کوتاه می توانید با مشاورین و کارشناسان ما صحبت کنید و برای اسباب کشی آماده شود. همکاران بیست و چهار ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

آموزش و به روز رسانی پرسنل اتوبار کرج

باربری کرج شعبه استادبار برای اینکه پرسنل و کارگران به روزی داشته باشد و بتوانند از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزار و روش هایی که موجود است استفاده کنند هر چند وقت یک بار پرسنل خود را به کلاس ها و دوره های آموزش مختلف می فرستد و اطلاعات و دانش آن ها را به روز می کند. زیرا اتوبار کرج علاوه بر دقت و تلاش در جا به جای اصولی و استاندارد سعی دارد تا آسیب ها و هر گونه خسارتی را به صفر برساند و پرسنل باربری کرج وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. ما هر روزه تلاش می کنیم تا با روش های کارآمدتر، بهره وری و کیفیت باربری و حمل اثاثیه منزل را بالا ببریم.
برگزاری جلسات و آموزش نیروی انسانی به صورت ماهانه یا هرچند وقت یک بار باعث می شود تا تجربیات افراد به ویژه پرسنل قدیمی تر و متخصص تر به دیگران انتقال پیدا کند و افراد ارتقا سطح دانش و معلومات در حوزه جابه جایی و باربری در محدوده کرج و تهران داشته باشند.

نظافت پرسنل و رعایت اصول بهداشتی اتوبار کرج به ویژه در دوران کرونا

رعایت اصول بهداشتی و نظافت جزو مولفه های اصلی است که پرسنل اتوبار کرج باید داشته باشند. هم نظافت شخصی و هم رعایت نظم در منازل افراد جزو مواردی است که باید رعایت شود. اما این روزها با توجه به شیوع گشترده ویروس کرونا و سویه های مختلف آن رعایت بهداشت اهمیت بسیار ویژه ای پیدا کرده و اتوبار کرج بیش از قبل بر رعایت نظافت تاکید دارد.
پرسنل باربری کرج با استفاده از مواد ضدعفونی کننده استفاده از ماسک و رعایت اصول بهداشتی و فاصله، با دقت و وسواس وظایف خود را در حمل و باربری انجام می دهند وبا توجه به واگیری سریع و بدون علامت ویروس کرونا با رعایت اصول ایمنی شخصی و استفاده از ماسکهای محافظتی و رعایت نظافت در جابجایی اثاثه سعی دارند اسباب کشی ایمن و سریع مشتریان فراهم کنند.

ماشین های حمل مختلف در باربری کرج

انتخاب خودرو مناسب با میزان بار و وسایل ما نکته ای است که در هزینه های ما در باربری تاثیر زیادی دارد و اگر وسیله نقلیه مناسب انتخاب شود هزینه بسیار مناسب تر می شود. مشاورین اتوبار کرج در مشاوره ها به شما بهترین انتخاب را پیشنهاد می دهند تا خودروی مناسب برای بار شما متناسب با نوع و حجم بار ، به شما عزیزان یاری برساند.

حمل اثاثیه کرج

وانت بار و نیسان بار اتوبار کرج

از وانت و نیسان در باربری کرج برای حمل بارهای سبکی که حجم زیاد دارند و یا سنگین هستند ولی حجم کمتری دارند، استفاده می شود . به طور مثال حمل مبل به نقاط مختلف ، حمل لوازم منزل با حجم کم ، باربری دستگاه های صنعتی تا حدود ۲ تن ، حمل وسایل و لوازم اداری در کرج ، حمل کارتن به تعداد محدود و … از مورد هایی است که می توان از وانت و نیسان برای حمل و باربری لوازم و اثاثیه ها و اسباب کشی در کرج و تهران استفاده کرد.

کامیون و خاور اتوبار کرج

برای حمل و جابه جایی کالاهایی که حجم بالا و وزن بالای دو تن دارند باید از ماشین های سنگین تر مثل کامیون ، خاور استفاده کرد. معمولا این نوع بارها از کارخانه ها و یا شهرک های صنعتی به کرج یا بالعکس ارسال می شوند. ومعمولا میزان هزینه باربری با کامیون و خاور از کرج به شهرستان بر اساس قیمت پایانه باربری کرج به صورت روزانه اعلام می شود .
کامیونت های سرپوشیده مسقف برای حمل و جابه جایی وسایل منزل و اداری استفاده می شوند و امکان اسباب کشی راحت و جلوگیری از آسیب رسیدن اثاثیه و لوازم فراهم کرده اند.. کامیونت های مسقف اتوبار کرج امکان بارگیری اسباب اداری و مسکونی با ظرفیت بالا را دارند. فضای داخلی کامیونت عایق بندی شده تا هنگام جابه جایی از لوازم درون آن محافظت شود و از باد و باران و طوفان مصون بمانند. ارتفاع مناسب کامیونت ، امکان بارگیری اثاث مرتفع را هم دارد.

باربری ماشین های سنگین در کرج

همان طور که می دانید اطراف کرج و البرز شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد و برای ارسال بارهای سنگین خود می توانند از باربری ماشین های سنگین استفاده کنند. اتوبار کرج آماده حمل بار به این شهرک های صنعتی می باشد از جمله این شهرک ها به باربری شهرک صنعتی ماهدشت کرج ، باربری شهرک صنعتی نور کرج ، باربری شهرک صنعتی بهارستان کرج ، باربری شهرک صنعتی هشتگرد البرز ، باربری شهرک صنعتی زیبادشت کرج ، باربری شهرک صنعتی صفادشت کرج ، باربری شهرک صنعتی سیمین دشت کرج ، باربری شهرک صنعتی گلگون کرج ، باربری شهرک صنعتی اشتهارد و باربری شهرک صنعتی نظر آباد البرزمی توان نام برد.

بیمه باربری کرج

افراد اکثرا در حمل و جا به جایی وسایل و اسباب کشی یا حمل بارهای مختلف نگران آسیب دیدن آن ها هستند و اینکه بعد از آسیب چگونه می توانند پیگیری کنند و هزینه این خسارت را چه کسی باید پرداخت کند و در واقع ضررر و زیان به عهده چه کسی خواهد بود. اتوبار کرج با بیمه کردن بارها و لوازم که مقدار بیمه بر مبنای نوع بار و ارزش آن است سعی کرده تا این نگرانی و دغدغه را برای مشتریان عزیز برطرف کند.

مناطق تحت پوشش اتوبار کرج

اسباب کشی کرج

همان طور که در بالاتر گفته شد استان البرز (کرج) دارای جمعیت تقریبا زیادی است و این استان شامل منطقه ها و شهرک های مختلفی است و قطعا افرادی که در این محدوده ها زندگی می کنند به یک شرکت باربری مطوئن و ایمن احتیاج دارند تا با خیالی راحت و بدون نگرانی اسباب کشی کنند و یا بار و لوازم خود را جا به جا کنند. اتوبار کرج آماده خدمت رسانی در تمام مناطق و محدوده کرج و البرز از جمله باربری گلشهر، باربری مهرشهر،باربری عظیمیه،باربری جهانشهر،باربری گوهر دشت ،باربری مهر ویلا و سایر مناطق می باشد. بهترین های باربری در کرج و البرز با مناسب ترین ترین قیمت و سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت حمل و بسته بندی با یک تلفن در دسترس شماست.

مناطق تحت پوشش اتوبار کرج
عظیمیه کرج گوهردشت کرج مهرشهر کرج جهانشهر کرج سایر مناطق کرج

باربری عظیمیه کرج

عظیمیه یا همون شهرک رسالت در شمال شرق کرج و منطقه یک کرج واقع شده است و جزو مناطق اعیان نشین کرج می باشد. این منطقه در دامنه های البرز واقع شده و به دلیل آب و هوای مطلوب و پاکی که دارد باعث شده تا در این منطقه، مراکز تجاری و خرید زیادی ساخته شود و افراد زیادی تمایل به سکونت در این محله را داشته باشند. ساکنین منطقه عظیمیه کرج برای اسباب کشی ها و حمل بار می تانند از باربری عظیمیه کرج استفاده کنند. اتوبار کرج آماده ارائه خدمت به کسانی است که نیاز به باربری و حمل لوازم در محدوده عظیمیه را دارند.

باربری گوهردشت کرج

گوهر دشت در شمال کرج واقع شده است و یکی از منطقه های مهم و شلوغ کرج محسوب می شود . گوهردشت مثل عظیمیه جزو مناطق گران نشین کرج است که مراکز تفریحی و خرید بسیاری هم دارد.
گوهردشت کرج به سه فاز تقسیم شده که فاز یک آن به مراتب گران تر از سایر است و مهم ترین خیابان آن، خیابان اصلی گوهردشت است. به دلیل موقعیت و دسترسی که گوهردشت دارد افراد زیادی این منطقه را برای سکونت انتخاب می کنند. باربری کرج تمامی محدوده گوهردشت را تحت پوشش دارد و ساکنین آن می توانند به راحتی برای حمل لوازم و اسباب کشی هایشان از خدمات باربری کرج استفاده کنند.

باربری مهرشهر کرج

مهرشهر کرج جزو بهترین منطقه های کرج است که در غرب آن واقع شده است و وجود درختان وباغ ها در این محله به آن آب و هوایی خنک و بهاری داده است.از مهرشهرکرج به عنوان منطقه ای بسیار لوکس و مدرن نام برده می شود که خانه های آن با مناطق یک تهران برابری می کند.یکی از مکان های معروف مهرشر کرج باغ های سیب آن است که به دستور محمدرضا شاه پهلوی توسط معماران اروپایی در کنار عمارت مروارید که محل زندگی ثروتمندان بوده ساخته شده است. در نزدیکی این کاخ دو بلوار با نام‌های چهار فاز و ارم ساخته شده‌اند. بلوار ارم، بلواری است که شمال و جنوب مهرشهر را به هم متصل می‌کند. بلوار شهرداری به عنوان پرترددترین بلوار و فازهای یک تا سه مهرشهر به عنوان گران‌ترین مناطق به شمار می‌آیند. این منطقه آرامش خاصی را به شما انتقال می دهد و شاید علت انتخاب بسیاری از ساکنین آن همین حس آرامش باشد.
با توجه به تمام این مطالب ساکنین مهرشهر می توانند برای اسباب کشی و یا جا به جایی لوازم ارزشمند و گران قیمت خود از باربری کرج استفاده کنند و با خیال راحت مطمئن باشند که وسایلشان کوچکترین آسیبی نخواهد دید.

خیابان های مهم محله مهرشهر
خیابان آزادی خیابان ولیعصر خیابان امیرکبیر

هزینه باربری و تعرفه باربری کرج

با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات معیشتی که این روزها اکثرا با آن دست و پنجه نرم می کنند. هر روزه گران شدن همه چیز و فشارهایی که روی افراد جامعه هست، اولین و مهم ترین موضوع در هر چیزی بحث قیمت و هزینه های آن است. همه به دنبال بهترین کیفیت و کارایی ها با کمترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها هستند. اتوبار کرج یکی از خوش انصاف ترین ها در بین شرکت های حمل و باربری محسوب می شود و با ارائه بهترین کیفیت های خدمات مناسب ترین هزینه را دارد. اما عواملی هستند که در افزایش یا کاهش هزینه های باربری در کرج تاثیر گذار هستند. در جدول زیر برخی از این عوامل آورده شده است:

عوامل موثر بر هزینه باربری و حمل و نقل کرج  فاصله بین مبدا و مقصد (مسافت )
تعداد پرسنل و کارگران مورد نیاز
نوع ماشین باربری مورد استفاده
هزینه بسته بندی و حمل اثاثیه
زمان مورد نیاز برای اسباب کشی و حمل

فاصله بین مبدا و مقصد باربری کرج

باربری در کرج برحسب مسافت محاسبه می شود، و با توجه به این که بین مسافت مبدا و مقصد حمل با ر و اثاثیه در کرج چقدر فاصله وجود دارد میزان هزینه آن تغییر می کند، یعنی هر چه قدر فاصله بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. اگر مسیر بین مبدا و مقصد ترافیک داشته باشد به صورت غیر مستقیم روی هزینه پرداختی نهایی شما برای اسباب کشی و حمل بار تاثیر می ذارد.اگر مبدا و مقصد هر دو در یک محدوده از کرج باشند، هزینه مسافت به حداقل خود می رسد.

هزینه پرسنل و کارگران باربری کرج

یکی از هزینه های مهم و تاثیر گذارهزینه نیروی انسانی است که شما علاوه بر هزینه مسافت، هزینه کارگر را هم دارید. باربری کرج با پرسنلی با تجربه و نیرومند بدون کوچکترین آسیبی لوازم واثاث شما را جا به جا می کنند.هزینه کارگران باربری بر اساس تعداد طبقات، استفاده از آسانسور و یا عدم استفاده از آسانسور، تعداد کارگران، میزان حجم لوازم و اسباب شما دستخوش تغییر می شود و هر چقدر شما لوازم بیشتری داشته باشید یا تعداد طبقات بیشتر باشد هزینه نهایی هم بیشتر خواهد شد.

نوع ماشین حمل بار مورد استفاده در اتوبار کرج

هزینه باربری برای ماشین های مختلفی که در باربری کرج استفاده می شود متفاوت است، به طورمثال ماشین های سنگین تر که لوازم و حجم اثاثیه بیشتری در خود جای می دهند هزینه بیشتری به خود اختصاص می دهند و ماشین هایی که سبک تر هستند و وزن و حجم اثاثیه کمتری را در خود جای می دهند هزینه های کمتری دارند. اما این موضوع نباید شما را به اشتباه بیاندازد که از ماشین های سبک تر استفاده کنید ، شما باید با توجه به حجم و وزن بار خود یک وسیله حمل مناسب انتخاب کنی تا هم از آسیب دیدن وسایل خود جلوگیری کنید و هم از بیشتر شدن و استفاده از چندین وسیله پیشگیری کنید. هم چنین می توانید از مشاورین باربری کرج ، مشاوره بگیرید.

هزینه بسته بندی باربری کرج

خدمات بسته بندی و یا چیدمان جزو خدماتی است که به انتخاب مشتری صورت می گیرد و تاثیر به سزایی در سرعت پیشرفت فرآیند اسباب کشی دارد. باربری کرج برای راحتی بیشترمشتریان که خدمات بسته بندی و چیدمان را به خدماتش اضافه کرده است. اتوبار کرج خدمات بسته بندی را با مناسب ترین قیمت و با بهره گیری از متخصص ترین و با تجربه ترین افراد برای شما انجام می دهد. در حالت کلی عوامل مختلفی در هزینه های بسته بندی دخیل هستند که در برخی از آن ها را درجدول زیر مشاهده می کنید:

عوامل موثر بر هزینه های بسته بندی و چیدمان تعداد نیروی انسانی/ کارگر
تعداد جعبه ها و تجهیزات استفاده شده
میزان ساعت بسته بندی
و …….

از دیگر خدمات شرکت استادبار بجز باربری کرج،باربری شمال تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری مرکز تهران است.که در هرکدام از این مناطق دارای شعبه های فعال و آماده به کار است.

تاثیر زمان برهزینه های باربری

موضوع مهم دیگر در تعیین هزینه باربری درکرج مسئله زمان است. زمان استاندارد برای اجاره کامیون ۳ ساعت و برای نیسان ۲ است که این زمان از موقع رسیدن وسیله نقلیه به مبدا بارگیری محاسبه می شود و در صورتی که مدت زمان بیشتر شود ممکن است هزینه باربری متناسب با آن بیشتر می شود.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)