• باربری نارمک

  • حمل بار و بسته بندی کاملا حرفه ای اثاثیه منزل و شرکت و جهیزیه و ... با نیروی آموزش دیده وکاملا حرفه ای

  • بیمه بار و حمل بار به صورت ضمانتی

  • دارای مجوز اتحادیه و دفتر رسمی

بهترین باربری نارمک را بشناسید

نارمک یکی از برترین محله‌های تهران است که روزانه جابه‌جایی‌های متعددی در آن اتفاق می‌افتد. در این محله شاهد این هستیم که باربری های متعددی فعالیت می‌کنند.استادبار در تمامی مناطق تهران شعبات فعال دارد.یکی از شعبات فعال،باربری شرق تهران استادبار است.از مناطق مهم شرق تهران،نارمک است. باربری نارمک استادبار از شرکت های نمونه حمل در شرق تهران است. در این مجموعه شما می‌‌توانید خدمات مربوط به باربری را با تعرفه قانونی و زیر نظر اتحادیه باربری دریافت کنید. همچنین به جز حمل، خدمات مربوط به بسته‌بندی وسایل نیز در این اتوبار نارمک ارائه می‌شوند. در حال حاضر نیز به دلیل ارائه دادن خدمت با بالاترین کیفیت و موارد دیگری همچون امکان دریافت بیمه وسایل، استاد بار به عنوان برترین اتوبار نارمک شناخته می‌شود.

اتوبار نارمک

نارمک و شرایط آن برای نقل مکان

نارمک یکی از محله‌های شرقی و قدیمی تهران است. این محله به دلیل بافت قدیمی خود، دارای خیابان‌هایی نسبتا کوچک و ترافیک‌های نیمه‌سنگین است. همین موضوع باعث می‌شود تا امر باربری در نارمک به معضلی برای ساکنین آن تبدیل شود.

شاید شما نیز در ابتدا تصور کنید که به دلیل ترافیک و خیابان‌های کوچک، دریافت خدمات اتوبار در نارمک می‌تواند بسیار وقت‌گیر و هزینه‌بر باشد. این در حالی است که اگر کار را به مجموعه‌های برتری مانند استاد بار بسپارید، بدون دریافت هزینه اضافی، باربری شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

رانندگانی که در باربری نارمک فعالیت می‌کنند، به تمام مسیرها و خیابان‌های این محله تسلط دارند و به‌خوبی می‌دانند که کدام مسیرها خلوت است و سریع‌تر می‌توان به مقصد رسید. همین موضوع باعث می‌شود تا خدمات باربری مجموعه استادبار در مدت زمانی کوتاه‌تر نسبت به دیگر شرکت های اتوبار نارمک ارائه شوند.

دلایلی که باعث شده‌اند تا استاد بار برترین اتوبار نارمک باشد

استاد بار سابقه فعالیت بالایی به عنوان برترین اتوبار نارمک را دارد و در گذر زمان این مجموعه توانسته است خدمات متنوعی را ارائه دهد. در گذر زمان، همین خدمات توانسته‌اند به وجه تمایز استاد بار نسبت به دیگر باربری‌های نارمک تبدیل شوند که امروزه از این مجموعه به عنوان بهترین باربری نارمک یاد شود. در ادامه با برخی از این ویژگی‌ها و خدمات آشنا می‌شویم.

برخورداری از کارگرانی مجرب در اتوبار نارمک

یکی از ویژگی‌های برتر باربری نارمک استادبار، برخورداری از کارگرانی مجرب است. در واقع، کارکنان یک مجموعه باربری باید خصوصیات قابل توجهی را در رابطه با سابقه کاری خود داشته باشند تا بتوانند در استاد بار پذیرش شوند. در عین حال، ویژگی‌های برتر اخلاقی نیز از جمله موارد قابل توجه در بخش استخدام استاد بار هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به حس امانت‌داری، داشتن روحیه کار تیمی، برخورداری از اشتیاق به کار بالا، خوش برخورد بودن، داشتن بضاعت مطلوب جهت انجام بسته‌بندی وسایل و همین‌طور برخورداری از ارتباطات مطلوب اجتماعی اشاره کرد.

اتوبار نارمک

امکان بیمه کردن وسایل در باربری نارمک

از جمله خدماتی که یک اتوبار نارمک برتر باید ارائه دهد، بیمه وسایل شما است. اگر عبارت “ویژگی‌های برتر باربری نارمک” را جست و جو کنید، متوجه می‌شوید که استاد بار خدمات بیمه وسایل را نیز ارائه می‌دهد. اما آیا می‌دانید که این بیمه چه مزایایی دارد؟

به لطف بیمه مجموعه استاد بار، تمام وسایل شما بیمه خواهند شود. همچنین اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که دریافت بیمه وسایل امری اختیاری است و شما در صورت عدم تمایل می‌توانید آن را دریافت کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم که با پرداخت کمی هزینه بیشتر، از خدمات این بیمه بهره‌مند شوید.

در واقع، بیمه وسایل در اتوبار نارمک به این شکل است که شرکت بیمه تضمین می‌کند در صورتی که در حین دریافت خدمات اتوبار به وسایل شما آسیبی وارد شود، بیمه خسارات را به طور کامل پرداخت می‌کند. شاید برای شکستن وسایل کوچک نیازی به دریافت خدمات بیمه نداشته باشید، اما تصور کنید که در حین حمل اثاثیه به وسایل بزرگ و گران‌قیمتی مانند یخچال آسیب وارد شود.

برخورداری از خودروهای متنوع برای حمل بار در اتوبار نارمک

یکی دیگر از امکانات اتوبار نارمک این است که انواع خودروهای باربری به دو شکل مسقف و بدون سقف در این مجموعه آماده ارائه خدمات هستند. از جمله وسایل نقلیه موجود در این باربری نارمک نیز می‌توان به انواع وانت پیکان، نیسان، آریسان پراید اشاره کرد. همچنین کامیونت‌های جک، ایسوزو و خاور نیز در این مجموعه وجود دارند. در عین حال، کامیون‌های بزرگی از جمله خاور نیز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان هستند.

نکته‌ای که در رابطه با خودروهای بدون سقف و مسقف برای حمل بار وجود دارد این است که در نوع اول شما ظرفیت بار بیشتری دارید، در عین حال از وسایل شما در برابر عوامل طبیعی مانند باران، برف و باد محافظت نمی‌شود. این در حالی است که در خودروهای مسقف عوامل ذکر شده هیچ آسیبی به وسایل شما نخواهند زد. در عین حال ممکن است فضای بار کمی کوچک‌تر باشد.

برخورداری از تیم مشاوره قدرتمند اتوبار نارمک

زمانی که برای دریافت خدمات از یک مجموعه باربری تهران اقدام می‌کنید، این مجموعه باید تمام خدمات خود را ابتدا از طریق مشاورانی برای شما توضیح دهد. خدمات مشاوره معمولا به شکل تلفنی است و مشاوران به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد. در عین حال، شما می‌توانید تمام تعرفه‌های به‌روز از جمله هزینه‌های بسته‌بندی را از کارکنان مجموعه سوال کنید.

عضویت باربری نارمک استادبار در اتحادیه باربری

زمانی که یک اتوبار به عنوان باربری نارمک شناخته می‌شود، باید خدمات خود را مطابق با تعرفه‌ها و استانداردهای اتحادیه باربری ارائه کند و به اصطلاح در این اتحادیه عضو باشد. به دلیل فعالیت قانونی و زیر نظر اتحادیه، امروزه مشتریان استاد بار را به عنوان شناخته شده‌ترین باربری نارمک می‌شناسند. در نظر داشته باشید که فعالیت زیر نظر اتحادیه تنها هزینه و نحوه ارائه خدمات را شامل نمی‌شود.

در برخی مواقع، باربری‌های غیرمجاز برای سرگردانی شما تعرفه‌های خود را مطابق با تعرفه اتحادیه ارائه می‌کنند. اما در این میان، به‌جای یک سرویس سه ساعته، تنها دو ساعت خدمات ارائه می‌کنند. همین موضوع نشانه‌ای برای غیرقانونی بودن مجموعه مورد نظر شما است.

اتوبار نارمک

صفر تا صد مراحل بسته‌بندی در اتوبار نارمک استاد بار

خدمات باربری در مهم‌ترین باربری نارمک دارای مراحلی است که باید به تک‌تک آن‌ها توجه شود. اولین مرحله در باربری استادبار برای ارائه خدمات باربری، بسته‌بندی اثاثیه است که به درخواست مشتری انجام می‌شود. مراحل بعدی نیز عبارت‌اند از بار زدن و حمل بار، تخلیه بار و در نهایت آنباکس وسایل که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

بسته‌بندی وسایل به درخواست مشتری در باربری نارمک

بسته‌بندی یکی از برترین خدماتی است که در باربری نارمک ارائه می‌شود. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین وسایل از جمله مبلمان و میز دراور را به صورت بسته‌بندی شده تحویل بگیرید.

روند بسته‌بندی وسایل در باربری نارمک به این شکل است که پس از تماس با مشاوران و رزرو نوبت، کارکنان در محل حاضر خواهند شد و بدون هیچ اتلاف وقتی شروع به کار خواهند کرد. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که برای انجام بسته‌بندی، تمام وسایل مورد نیاز از سمت مجموعه تامین خواهد شد. برای بسته‌بندی وسایل از لوازم مختلفی استفاده می‌شود که در جدول زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

برخی لوازم مورد نیاز برای انجام بسته‌بندی وسایل
کارتن سه لایه انواع کارتن پنج لایه
کارتن هفت لایه کارتن رگال‌دار
انواع چسب انواع نایلون از جمله Bubble Wrap

بار زدن و حمل بار در معروف‌ترین باربری نارمک

بار زدن وسایل یکی از مهم‌ترین مراحل اثاث کشی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. چرا که در صورت نداشتن سرعت کافی، روند باربری با سرعت بسیار کمی دنبال می‌شود. در عین حال، در صورتی که دقت فدای سرعت شود، احتمال آسیب به وسایل بالا می‌رود. به همین خاطر، در محله بار زدن و حمل وسایل باید دقت و سرعت را در کنار هم داشت.

خالی کردن بار در اتوبار نارمک

برخی با خود تصور می‌کنند که خالی کردن بار از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیست و به آن توجه نمی‌کنند. این در حالی است که شاید از جهاتی بتوان گفت که خالی کردن بار از اهمیت بالاترین نسبت به بار زدن برخوردار است. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در بخش خالی کردن بار نیز باید به موارد مختلفی از جمله عدم آسیب به وسایل توجه ویژه شود. چرا که در این مرحله خالی کردن بار باید به گونه‌ای باشد که ابتدا وسایل و باکس‌های کوچک و سپس باکس‌های بزرگ‌تر را بتوان تخلیه کرد. در غیر این صورت، احتمال آسیب به وسایل بالا می‌رود.

اتوبار نارمک

برترین اتوبار نارمک در خدمت شماست

در اتوبار نارمک استادبار خدمات مربوط به باربری و بسته‌بندی وسایل به بهترین شکل ارائه می‌شوند. همچنین شما می‌توانید بیمه وسایل را نیز دریافت کنید که در صورت آسیب به وسایل در حین باربری، شرکت بیمه طرف قرارداد باربری نارمک بتواند هزینه خسارت را پرداخت کند. امروزه استاد بار بنا به دلایلی مانند برخورداری از کارکنانی مطمئن به عنوان یکی از برترین شرکت های باربری تهران شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که تیم مشاوره این استادبار در تمام ساعات شبانه‌روز پاسخگوی شما خواهند بود.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02143669

تماس بگیرید (کلیک کنید)